<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Baluch Matej

  • NARODENÝ:    2000
  •  ODDIEL/KLUB:     ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
29.09.2019 4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci Košice 800 m/J 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:09.64
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J Břeclav CZE 100 m/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.87 -0.3
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J Břeclav CZE 110 m pr. 99,1/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.39 -0.6
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J Břeclav CZE 400 m pr. 91,4/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 54.15
04.09.2019 JBL Jump Fest Košice 60 y pr./M/B01 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.73
04.09.2019 JBL Jump Fest Košice 60 y pr./M/B02 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.80
31.08.2019 Finále Atletickej ligy Nitra 200 m/M/B01 3 AK Slávia TU Košice 21.77 +0.2
31.08.2019 Finále Atletickej ligy Nitra 110 m pr. 106,7/M/B01 3 AK Slávia TU Košice 14.91 +0.4
31.08.2019 Finále Atletickej ligy Nitra 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AK Slávia TU Košice 52.44
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy Trnava 110 m pr. 106,7/M/B 2 AK Slávia TU Košice 14.80 +0.7
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy Trnava 4 x 100 m kluby/M/B01 2 AK Slávia TU Košice 44.44
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy Trnava 200 m/M/B01 3 AK Slávia TU Košice 21.67 +1.1
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav CZE 100 m/M/R02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.98 +0.0
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav CZE 100 m/M/FA 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.79 +0.3
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav CZE 110 m pr. 106,7/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.97 -0.3
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav CZE 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.59
17.08.2019 3. kolo Atletickej ligy Košice 110 m pr. 106,7/M/B 2 AK Slávia TU Košice 14.90 +0.1
17.08.2019 3. kolo Atletickej ligy Košice 100 m/M/B01 2 AK Slávia TU Košice 10.74 +1.4
17.08.2019 3. kolo Atletickej ligy Košice 200 m/M/B01 1 AK Slávia TU Košice 21.72 -0.2
09.08.2019 I. ligu majstrovstiev Európy družstiev Sandnes NOR 110 m pr. 106,7/M/R02 6 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.22 -2.7
27.07.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom 110 m pr. 106,7/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.79 -0.4
27.07.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom 100 m/M/R02 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.19 -2.7
28.07.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom 200 m/M/R04 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.82 +2.4
27.07.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom 100 m/M/F 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.96 +0.2
18.07.2019 Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20 Boras SWE 110 m pr. 99,1/J/R04 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.79 +4.0
19.07.2019 Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20 Boras SWE 110 m pr. 99,1/J/S01 8 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.98 -1.6
19.07.2019 Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20 Boras SWE 400 m pr. 91,4/J/R 17 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 53.34
20.07.2019 Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20 Boras SWE 400 m pr. 91,4/J/S02 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.67
21.07.2019 Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20 Boras SWE 400 m pr. 91,4/J/F 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.26
07.07.2019 Medzištátne stretnutie U20 CZE-HUN-POL-SLO-SVK Györ HUN 110 m pr. 99,1/J 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.89 +1.1
07.07.2019 Medzištátne stretnutie U20 CZE-HUN-POL-SLO-SVK Györ HUN 400 m pr. 91,4/J 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 53.14
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava 100 m/U23M/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.63 +1.8
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava 100 m/U23M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56 +1.3
30.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava 400 m pr. 91,4/U23M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.21
23.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 4 x 400 m kluby/J/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 3:32.53
23.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 400 m pr. 91,4/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.70
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 100 m/J/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.77 -0.3
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 110 m pr. 99,1/J/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.89 +0.2
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 110 m pr. 99,1/J/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.88 +0.8
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 100 m/J/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.69 +1.0
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 4 x 100 m kluby/J/B02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 44.16
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava CZE 100 m/M/B01 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.80 +0.4
15.06.2019 P - T - S Šamorín 400 m pr. 91,4/M 6 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.60
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom 110 m pr. 106,7/M/B01 2 AK Slávia TU Košice 14.70 +1.2
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom 100 m/M/B01 2 AK Slávia TU Košice 10.79 +1.2
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom 4 x 100 m kluby/M 4 AK Slávia TU Košice 44.34
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava CZE 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.88 +2.1
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava CZE 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 54.11
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha CZE 100 m/M/B03 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.96 -1.0
01.06.2019 Olympic Hopes 2019 Brno CZE 110 m pr. 99,1/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.12 -0.9
01.06.2019 Olympic Hopes 2019 Brno CZE 200 m/J/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.81 -0.7
25.05.2019 M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci Košice 100 m/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.91 +0.3
25.05.2019 M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci Košice 100 m/J 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.03
25.05.2019 M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci Košice 200 m/J 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.98 +0.7
25.05.2019 M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci Košice 110 m pr. 99,1/J 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.28 +0.5
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka Bratislava 4 x 400 m kluby/M/B01 6 AK Slávia TU Košice 3:35.05
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka Bratislava 200 m/M/B01 3 AK Slávia TU Košice 21.86 -0.2
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka Bratislava 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AK Slávia TU Košice 52.76
09.05.2019 Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR Trnava 200 m/Dci 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.96 -1.6
09.05.2019 Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR Trnava 110 m pr. 91,4/Dci 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.01 -1.8
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" Ostrava CZE 110 m pr. 99,1/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.69 -1.6
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" Ostrava CZE 400 m pr. 91,4/J 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 53.19
27.04.2019 TISZAÚJVÁROS XIX. NEMZETKÖZI ATLÉTIKAI VERSENYE Tiszaújváros HUN 200 m/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.01 +0.4
27.04.2019 TISZAÚJVÁROS XIX. NEMZETKÖZI ATLÉTIKAI VERSENYE Tiszaújváros HUN 110 m pr. 99,1/J 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.96 -0.9
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m pr. 99,1/J/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.04
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 60 m pr. 99,1/J/B 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.98
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 4 x 200 m kluby/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 1:35.09
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 200 m/J/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.16
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m/M/R01 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.14
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m pr. 106,7/M/F 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.46
17.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 4 x 400 m kluby/M/B 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 3:36.66
17.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.26
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m pr. 106,7/M/B 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.52
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 4 x 200 m kluby/M/B02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 1:34.74
17.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/R04 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.46
12.02.2019 CZECH INDOOR GALA Ostrava CZE 60 m/M/B02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.07
12.02.2019 CZECH INDOOR GALA Ostrava CZE 60 m pr. 99,1/J 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.03
10.02.2019 Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m pr. 99,1/J/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.14
10.02.2019 Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/J/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.11
10.02.2019 Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava 60 m/M/F 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.09
27.01.2019 Elán míting Bratislava 60 m pr. 106,7/M/R01 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.51
27.01.2019 Elán míting Bratislava 60 m pr. 106,7/M/B02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.64
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/J/K01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.11
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m pr. 99,1/J/K01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.26
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m pr. 99,1/J/B 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.16
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 Bratislava 60 m/J/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.12
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých Bratislava 60 m/M/R4 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.10
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých Bratislava 60 m/M/F1 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.17
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých Bratislava 400 m/M/B1 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.73
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých Bratislava 60 m pr. 99,1/J MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.25

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
50 m 06.57 Nyíregyháza HUN 06.02.2016 h
60 m 07.32 0,0 Trnava 23.06.2016
60 m 06.95 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h
100 m 10.51 +2.0 Olomouc CZE 04.07.2020
150 m 20.18 +0,6 Nové Zámky 14.09.2014
150 m 19.94 Bratislava-h 15.02.2015 h
200 m 21.61 Ostrava CZE 07.02.2020 h
200 m 21.00 +1.2 Trnava 15.08.2020
300 m 37.22 Trnava 23.06.2016
300 m 36.55 Bratislava 27.01.2018 h
400 m 50.41 Dubnica n.V. 21.07.2018
400 m 48.59 Ostrava (CZE) 03.02.2021 h
600 m 1:53.42 Košice 01.09.2013
800 m 2:09.64 Košice 29.09.2019
1000 m 3:33.88 Košice 19.06.2012
3000 m 11:24.90 Košice 30.09.2018
60 yardov prekážok 07.69 +0.4 Košice 10.09.2020
60 m prekážok [106,7 cm] 08.12 Ostrava CZE 07.02.2020 h
60 m prekážok [99,1 cm] 07.98 Bratislava 03.03.2019 h
60 m prekážok [91,4 cm] 08.60 Bratislava 12.02.2017 h
60 m prekážok [83,8 cm] 09.18 Bratislava-h 15.02.2015 h
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 10.39 +0,6 Košice 01.09.2013
100 m prekážok [83,8cm] 14.37 +0,6 Košice 31.05.2015
110 m prekážok [106,7 cm] 14.36 +0.8 Trnava 15.08.2020
110 m prekážok [99,1 cm] 13.88 +0.8 Bratislava 22.06.2019
110 m prekážok [91,4 cm] 14.01 -1.8 Trnava 09.05.2019
300 m prekážok [91,4 cm] 36.52 Nové Mesto n.V. 22.05.2021
300 m prekážok [76,2 cm] 41.88 Dubnica n.V. 19.09.2015
400 m prekážok [91,4 cm] 50.59 Tallinn (EST) 09.07.2021
400 m prekážok [83,8 cm] 56.51 Dubnica n.V. 11.06.2017
skok do diaľky 406 Nyíregyháza-h HUN 09.02.2013 h
skok do diaľky 448 Košice 08.05.2013
hod kriketovou loptičkou 35.09 Košice 01.09.2013
hod oštepom 800 g 24.74 Košice 30.09.2018

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 06.95 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h
100 m 10.52 +2.0 Trnava 26.06.2021
200 m 21.78 Bratislava 21.02.2021 h
200 m 21.63 +0.3 Olomouc CZE) 04.09.2021
400 m 48.59 Ostrava (CZE) 03.02.2021 h
60 m prekážok [106,7 cm] 08.12 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h
110 m prekážok [106,7 cm] 14.41 -1.6 Šamorín 15.09.2021
300 m prekážok [91,4 cm] 36.52 Nové Mesto n.V. 22.05.2021
400 m prekážok [91,4 cm] 50.59 Tallinn (EST) 09.07.2021

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 16 12 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
2 2018 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov Bratislava Juniori 08.52
2 2018 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov Bratislava Muži 08.54
2 2018 110 m prekážok [99,1 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniori 14.43 +3.2
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniori 55.48
2 2018 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 14.91 +4.0
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 54.73
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Muži 20-22 rokov 54.44
1 2018 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Muži 20-22 rokov 15.05 -0.1
2 2019 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.52
2 2019 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.46
1 2019 200 m hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 22.26
1 2019 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 08.04
1 2019 200 m hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 22.16
1 2019 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 07.98
1 2019 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 52.70
1 2019 110 m prekážok [99,1 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 13.88 +0.8
1 2019 100 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 10.69 +1.0
1 2019 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Muži 20-22 rokov 52.21
1 2019 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Muži 20-22 rokov 10.56 +1.3
1 2019 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom Muži 14.79 -0.4
3 2020 200 m hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 21.80
1 2020 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.18
2 2020 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 51.76
1 2020 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 14.39 +0.2
2 2020 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 10.66 -0.6
1 2020 200 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 21.30 +0.9
1 2020 100 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 10.73 -0.8
1 2020 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 14.66 -0.6
2 2021 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 51.54

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Dráha Juniori
4 x 100 m kluby 40,92 Ostrava, CZE 20.06.19
Hala Juniori
60 m prekážok [99,1 cm] 7,98 Bratislava 03.03.19