<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 15:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70 0.160 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.47 0.162 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.77 0.168 8.00
4 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.88 0.161 7.00
5 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.09 0.176 6.00
6 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.24 0.251 5.00
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.41 0.160 4.00
8 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.47 0.133 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 15:10) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.53 0.201 2.00
2 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.64 0.170 1.00
3 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.97 0.209
4 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.29 0.111
5 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.46 0.167
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70 0.160 11.00
2 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.47 0.162 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.77 0.168 8.00
4 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.88 0.161 7.00
5 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.09 0.176 6.00
6 39 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.24 0.251 5.00
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.41 0.160 4.00
8 33 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.47 0.133 3.00
9 135 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.53 0.201 2.00
10 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.64 0.170 1.00
11 208 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.97 0.209
12 225 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.29 0.111
13 169 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.46 0.167

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 15:25) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.15 0.143 11.00
2 94 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.05 0.189 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.15 0.159 8.00
4 60 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.70 0.188 7.00
5 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.71 0.187 6.00
6 152 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.74 0.155 5.00
7 61 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.88 0.174 4.00
8 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.98 0.236 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 15:25) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.50 0.172 2.00
2 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.91 0.380 1.00
3 183 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.93 0.149
4 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.35 0.165
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.15 0.143 11.00
2 94 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.05 0.189 9.00
3 154 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.15 0.159 8.00
4 60 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.70 0.188 7.00
5 192 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.71 0.187 6.00
6 152 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.74 0.155 5.00
7 61 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.88 0.174 4.00
8 239 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.98 0.236 3.00
9 210 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.50 0.172 2.00
10 216 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.91 0.380 1.00
11 183 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.93 0.149
12 121 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.35 0.165