<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.06 0.175
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.168
MS Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.65 0.189
6 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.74 0.177
7 Behro MartinBehro Martin 89 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 07.95 0.157
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.247
2 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.48 0.234
3 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.238
MS Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.07 0.256
Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.247
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 14:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.159
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.42 0.162
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.57 0.180
4 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.62 0.163
MS Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.63 0.182
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.44 0.219
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 19.1.2019 - 14:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.10 0.168
2 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.16 0.198
3 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.44 0.169
MS Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 07.79 0.177
MS Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.17 0.196
6 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.71 0.168
Poznámky:
60m - Muži :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.06 0.175
2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.10 0.168
3 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.168
3 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.13 0.247
5 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.16 0.159
5 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.16 0.198
7 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.42 0.162
8 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.44 0.169
9 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.48 0.234
10 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.57 0.180
11 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.62 0.163
12 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.63 0.182
13 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 07.65 0.189
14 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.74 0.177
15 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 07.79 0.177
16 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.238
17 Behro MartinBehro Martin 89 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2 07.95 0.157
18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.17 0.196
19 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.44 0.219
20 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.71 0.168
21 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.07 0.256
Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.247

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.04 0.179
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.06 0.158
MS Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.12 0.198
4 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.16 0.199
MS Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.17 0.188
6 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.23 0.168
7 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 07.33 0.174
8 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.44 0.160
Poznámky:
60m - Muži :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.41 0.134
MS Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.56 0.174
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 07.86 0.216
MS Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01 0.216
Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.52 0.177
MS Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.74 0.169
3 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.83 0.197
4 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.04 0.169
5 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.09 0.249
Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 13:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.57 0.174
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.93 0.196
MS Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.05 0.496
5 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.27 0.198
Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.41 0.134
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.52 0.177
3 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.56 0.174
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.57 0.174
5 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.74 0.169
6 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.83 0.197
7 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 07.86 0.216
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.93 0.196
9 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01 0.216
10 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.04 0.169
11 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.05 0.496
12 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.09 0.249
13 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.27 0.198
Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 0.155
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.82 0.178
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 07.84 0.189
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 07.85 0.136
5 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.94 0.235
Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNS
Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ -0.075
Poznámky:
60m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.59 0.241
MS Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.31 0.268
MS Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.43 0.147
4 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.203
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.69 0.187
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.12 0.199
7 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.35 0.200
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 12:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.74 0.200
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.09 0.198
3 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.51 0.241
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.52 0.178
5 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 0.235
6 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.01 0.199
Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DQ 0.078
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 12:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.162
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.99 0.229
MS Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.16 0.241
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.33 0.213
6 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.89 0.227
7 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.24 0.256
8 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37 0.213
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.59 0.241
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.74 0.200
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.162
4 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.99 0.229
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.09 0.198
6 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.16 0.241
7 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.31 0.268
8 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.33 0.213
9 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.43 0.147
10 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.203
11 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.51 0.241
12 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.52 0.178
13 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.69 0.187
14 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.89 0.227
15 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 0.235
16 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.01 0.199
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.12 0.199
18 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.24 0.256
19 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.35 0.200
20 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37 0.213
Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DQ 0.078

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.81 0.200
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.92 0.175
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.05 0.178
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.20 0.147
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.26 0.169
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.45 0.199
7 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.64 0.188
Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.89 0.175
MS Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.17 0.353
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.18 0.212
4 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 08.58 0.348
6 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.74 0.270
7 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.37 0.427
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.88 0.235
2 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.200
MS Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.185
4 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.52 0.199
5 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.55 0.241
MS Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.74 0.386
7 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.11 0.331
Poznámky:
60m - Ženy :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.88 0.235
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.89 0.175
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.200
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.17 0.353
5 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.18 0.212
6 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.185
7 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.52 0.199
8 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.55 0.241
9 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 08.58 0.348
10 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.74 0.270
10 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.74 0.386
12 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.11 0.331
13 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.37 0.427

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.90 0.189
2 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.05 0.178
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.19 0.188
4 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.45 0.188
MS Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.50 0.169
6 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.64 0.198
Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Poznámky:
60m - Ženy :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.193
MS Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.47 0.320
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 0.246
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84 0.441
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 0.420
MS Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.72 0.196
7 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 10.11 0.365
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 13:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.14 0.256
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 0.247
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.61 0.459
4 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.79 0.394
5 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.87 0.350
MS Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.24 0.226
7 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.25 0.398
8 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.58 0.200
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 13:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 0.247
MS Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.27 0.356
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.53 0.268
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.31 0.258
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 09.54 0.265
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.598
7 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57 0.247
Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ 0.089
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.193
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.14 0.256
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 0.247
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.27 0.356
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.45 0.247
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.47 0.320
7 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.53 0.268
8 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.61 0.459
9 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.74 0.246
10 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.79 0.394
11 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84 0.441
12 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.87 0.350
13 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 0.420
14 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.24 0.226
15 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.25 0.398
16 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.31 0.258
17 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 09.54 0.265
18 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.598
19 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57 0.247
20 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.58 0.200
21 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.72 0.196
22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 10.11 0.365
Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ 0.089

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.45 0.158
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.47 0.169
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.61 0.149
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.80 0.177
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.81 0.178
6 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.89 0.148
7 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.23 0.230
Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 DNS
Poznámky:
60m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.30 0.207
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 0.198
3 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76 0.241
4 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 0.147
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64 0.328
Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.1.2019 - 12:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.40 0.182
MS Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.61 0.188
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84 0.361
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.32 0.179
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.39 0.343
6 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.08 0.184
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DQ 0.027
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.1.2019 - 12:29) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 0.178
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.32 0.181
3= Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.72 0.202
3= Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.72 0.146
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.97 0.417
6 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.12 0.428
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.43 0.244
8 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.46 0.199
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 19.1.2019 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.11 0.189
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.67 0.235
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.89 0.194
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.01 0.191
5 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.16 0.429
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.23 0.216
7 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57 0.181
8 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.17 0.237
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 19.1.2019 - 12:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.57 0.229
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 0.593
4 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.75 0.267
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.08 0.218
6 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.34 0.230
7= Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.63 0.308
7= Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.63 0.301
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 19.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.46 0.192
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.73 0.256
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 0.177
MS Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.87 0.198
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.28 0.241
MS Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.35 0.178
MS Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.59 0.278
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 19.1.2019 - 12:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.223
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.61 0.143
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79 0.417
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.96 0.342
5 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.23 0.166
6 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.36 0.199
7 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.38 0.158
Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.069
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.11 0.189
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.223
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 0.178
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.30 0.207
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.32 0.181
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.40 0.182
7 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.46 0.192
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.57 0.229
9 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.61 0.188
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.61 0.143
11 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 0.198
12 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.67 0.235
13 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.72 0.202
13 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.72 0.146
13 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 0.593
16 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.73 0.256
17 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.75 0.267
18 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76 0.241
19 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78 0.177
20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79 0.417
21 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.84 0.361
22 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.87 0.198
23 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.89 0.194
24 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 0.147
25 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.96 0.342
26 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.97 0.417
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.01 0.191
28 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.08 0.218
29 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.12 0.428
30 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.16 0.429
31 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.23 0.216
31 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.23 0.166
33 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.28 0.241
34 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.32 0.179
35 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.34 0.230
36 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.35 0.178
37 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.36 0.199
38 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.38 0.158
39 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.39 0.343
40 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.43 0.244
41 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57 0.181
42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.59 0.278
43 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.63 0.308
43 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.63 0.301
45 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64 0.328
46 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.08 0.184
47 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.17 0.237
48 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.46 0.199
Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DQ 0.027
Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.069

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 19.1.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.17 0.215
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.29 0.171
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.40 0.343
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.45 0.186
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.61 0.194
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.64 0.168
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.82 0.558
Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov