<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:52.44 0.192 11.00
2 193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.53 0.250 9.00
3 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.61 0.191 8.00
4 142 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:55.88 0.159 7.00
5 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:56.29 0.298 6.00
6 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.33 0.178 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:57.30 0.187 5.00
2 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.27 0.172 3.00
3 180 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.34 0.189 2.00
4 16 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:09.82 0.231 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:52.44 0.192 11.00
2 193 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.53 0.250 9.00
3 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.61 0.191 8.00
4 142 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:55.88 0.159 7.00
5 83 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:56.29 0.298 6.00
6 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:57.30 0.187 5.00
7 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.33 0.178 4.00
8 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.27 0.172 3.00
9 180 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.34 0.189 2.00
10 16 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:09.82 0.231 1.00