<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci

Košice (25. 5. 2019)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.91
2 97 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96
3 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.98
4 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.59
75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 DNS
24 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.03
2 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.05
3 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 12.21
4 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.58
5 5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 12.88
MS 97 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.01
MS 24 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.55 Q
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.65 Q
3 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 q
4 18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.53 q
5 58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.59 q
6 19 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.69
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.00 Q
2 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.13 Q
3 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.57 q
4 57 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 12.85
2 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.55 Q
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.65 Q
3 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.00 Q
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 q
5 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.13 Q
6 18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.53 q
7 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.57 q
8 58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.59 q
9 19 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.69
10 57 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 12.85
2 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.22
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.53
3 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.92
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.03
5 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.27
6 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.59
58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.27
2 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.43
3 30 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 13.45
4 107 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.57
5 78 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 14.02
6 61 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 14.18
7 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.36
8 31 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 14.65
Celkom 8 pretekárov