<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

4 x 200 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 3.3.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Legnavský, Baluch, Revaj, Jančár Legnavský, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 1:35.09 0.331
2 181 Čerevka, Sedlák, Váňa, Jelínek Čerevka, Sedlák, Váňa, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:35.93 0.160
3 166 Kostolný, Cidorík, Kosár, Lúža Kostolný, Cidorík, Kosár, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:36.22 0.192
4 104 Kutruc, Šimune, Vojtek, Vánovský Kutruc, Šimune, Vojtek, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:39.23 0.130
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.3.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Lukšo, Ševčík, Kadák, Ševčík Lukšo, Ševčík, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:36.77 0.187
2 171 Tóth, Lapšanský, Ďurdina, Pázmány Tóth, Lapšanský, Ďurdina, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:37.99 0.157
3 Fritzman, Zubčák, Lukáč, Filo Fritzman, Zubčák, Lukáč, Filo AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:41.57 0.255
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Legnavský, Baluch, Revaj, Jančár Legnavský, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 1:35.09 0.331
2 181 Čerevka, Sedlák, Váňa, Jelínek Čerevka, Sedlák, Váňa, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:35.93 0.160
3 166 Kostolný, Cidorík, Kosár, Lúža Kostolný, Cidorík, Kosár, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:36.22 0.192
4 133 Lukšo, Ševčík, Kadák, Ševčík Lukšo, Ševčík, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:36.77 0.187
5 171 Tóth, Lapšanský, Ďurdina, Pázmány Tóth, Lapšanský, Ďurdina, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:37.99 0.157
6 104 Kutruc, Šimune, Vojtek, Vánovský Kutruc, Šimune, Vojtek, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:39.23 0.130
7 Fritzman, Zubčák, Lukáč, Filo Fritzman, Zubčák, Lukáč, Filo AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:41.57 0.255

4 x 200 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.3.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Švecová, Húsková, Ištvánová, Forster Švecová, Húsková, Ištvánová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:43.73 0.198
2 142 Cellerová, Kaliašová, Šupicová, Ondrejková Cellerová, Kaliašová, Šupicová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:45.96 0.230
3 Devaldová, Géciová, Rusnáková, Fotulová Devaldová, Géciová, Rusnáková, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:47.71 0.189
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 3.3.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Križanová, Lehenová, Mečiarová, Kudlová Križanová, Lehenová, Mečiarová, Kudlová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:45.51 0.335
2 96 Strýčková, Trgová, Bendová, Čederlová Strýčková, Trgová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:47.26 0.220
3 179 Tési, Šimeková, Šmigová, Majdáková Tési, Šimeková, Šmigová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.59 0.161
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 3.3.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Luptáková, Lackovičová, Holešová, Maňovská Luptáková, Lackovičová, Holešová, Maňovská ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.33 0.353
2 99 Veselská, Vanovčanová, Krajčovičová, Mnichova Veselská, Vanovčanová, Krajčovičová, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 3 1:54.61 0.200
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Švecová, Húsková, Ištvánová, Forster Švecová, Húsková, Ištvánová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:43.73 0.198
2 45 Križanová, Lehenová, Mečiarová, Kudlová Križanová, Lehenová, Mečiarová, Kudlová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:45.51 0.335
3 142 Cellerová, Kaliašová, Šupicová, Ondrejková Cellerová, Kaliašová, Šupicová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:45.96 0.230
4 96 Strýčková, Trgová, Bendová, Čederlová Strýčková, Trgová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:47.26 0.220
5 Devaldová, Géciová, Rusnáková, Fotulová Devaldová, Géciová, Rusnáková, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:47.71 0.189
6 119 Luptáková, Lackovičová, Holešová, Maňovská Luptáková, Lackovičová, Holešová, Maňovská ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:50.33 0.353
7 99 Veselská, Vanovčanová, Krajčovičová, Mnichova Veselská, Vanovčanová, Krajčovičová, Mnichova Naša atletikaNaša atletika 3 1:54.61 0.200
8 179 Tési, Šimeková, Šmigová, Majdáková Tési, Šimeková, Šmigová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.59 0.161