<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

4 x 400 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:28.05 0.216
2 38 Revaj, Jančár, Lazar, Baluch Revaj, Jančár, Lazar, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:32.53 0.196
3 134 Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:34.39 0.376
4 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:43.82 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:32.46 0.170
2 Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:40.90 0.190
3 223 Patarák, Sedlák, Haják, Váňa Patarák, Sedlák, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:45.86 0.407
4 78 Primič, Plačko, Mižialko, Baláž Primič, Plačko, Mižialko, Baláž CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 4:59.88 0.217
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík Kostolný, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:28.05 0.216
2 271 Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Lazar, Nosáľ, Paulíny, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:32.46 0.170
3 38 Revaj, Jančár, Lazar, Baluch Revaj, Jančár, Lazar, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:32.53 0.196
4 134 Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina Kutruc, Šimune, Vánovský, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:34.39 0.376
5 Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Tóth, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:40.90 0.190
6 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:43.82 0.182
7 223 Patarák, Sedlák, Haják, Váňa Patarák, Sedlák, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:45.86 0.407
8 78 Primič, Plačko, Mižialko, Baláž Primič, Plačko, Mižialko, Baláž CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 4:59.88 0.217

4 x 400 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Kišková, Kubaščíková, Zápotočná, Kudlíková Kišková, Kubaščíková, Zápotočná, Kudlíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 3:57.99 0.301
2 146 Ištvánová, Húsková, Lackovičová, Kusyová Ištvánová, Húsková, Lackovičová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.07 0.302
3 229 Géciová, Kuczik, Devaldová, Fotulová Géciová, Kuczik, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 5 4:03.20 0.240
4 187 Švachová, Šarinová, Šupicová, Šišoláková Švachová, Šarinová, Šupicová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 4:09.78 0.223
5 226 Luptáková, Brachová, Andrushchak, Špakovská Luptáková, Brachová, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:27.62 0.300
Celkom 5 pretekárov