<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy

Nitra (31. 8. 2019)

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 31.8.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50 0.141 11.00
2 146 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.70 0.139 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.91 0.159 8.00
4 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.56 0.130 7.00
5 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.63 0.153 6.00
6 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.42 0.163 5.00
7 72 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.52 0.181 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 31.8.2019 - 14:40) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.35 0.147 3.00
2 27 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20.37 0.167 2.00
14 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.066
Poznámky:
162/7 DQ - 14 Puvák Branislav
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50 0.141 11.00
2 146 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.70 0.139 9.00
3 168 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.91 0.159 8.00
4 227 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.56 0.130 7.00
5 20 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.63 0.153 6.00
6 147 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.42 0.163 5.00
7 72 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.52 0.181 4.00
8 84 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.35 0.147 3.00
9 27 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20.37 0.167 2.00
14 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.066