<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 14:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.67 0.152 11.00
2 132 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.74 0.167 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.99 0.155 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.10 0.156 7.00
5 70 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.11 0.174 6.00
6 74 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.21 0.198 5.00
7 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.22 0.162 4.00
8 73 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.30 0.184 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 14:42) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.26 0.156
2 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.42 0.166 2.00
3 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.45 0.156 1.00
4 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.62 0.162
5 111 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.74 0.168
6 67 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.177
7 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.84 0.162
8 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.87 0.158
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 14:44) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 12.02 0.177
2 162 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.09 0.155
3 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.17 0.162
4 51 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.22 0.253
5 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.29 0.156
6 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.35 0.165
7 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.43 0.182
8 26 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.47 0.242
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 17.8.2019 - 14:46) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.05 0.219
2 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.61 0.244
3 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.70 0.177
4 20 Coma RomanComa Roman 74 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.80 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.67 0.152 11.00
2 132 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.74 0.167 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.99 0.155 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.10 0.156 7.00
5 70 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.11 0.174 6.00
6 74 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.21 0.198 5.00
7 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.22 0.162 4.00
8 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.26 0.156
9 73 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.30 0.184 3.00
10 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.42 0.166 2.00
11 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.45 0.156 1.00
12 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.62 0.162
13 111 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.74 0.168
14 67 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.177
15 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.84 0.162
16 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.87 0.158
17 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 12.02 0.177
18 134 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.05 0.219
19 162 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.09 0.155
20 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.17 0.162
21 51 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.22 0.253
22 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.29 0.156
23 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.35 0.165
24 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.43 0.182
25 26 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.47 0.242
26 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.61 0.244
27 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.70 0.177
28 20 Coma RomanComa Roman 74 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.80 0.158

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 14:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.91 0.117 11.00
2 80 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98 0.170 9.00
3 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.24 0.158 8.00
4 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 93 93 PolandPoland 7 12.43 0.186
5 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.50 0.182 7.00
6 164 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.64 0.159 6.00
7 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.78 0.177 5.00
8 105 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.17 0.231 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 14:57) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.96 0.198 4.00
2 86 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.06 0.227 3.00
3 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.21 0.172 1.00
4 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.27 0.191
5 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.29 0.193
6 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.38 0.200
7 147 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.51 0.153
8 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.57 0.246
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 14:59) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.25 0.224
2 91 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.28 0.298
3 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.67 0.177
4 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.94 0.176
5 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.03 0.199
6 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.09 0.246
7 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 14.18 0.198
8 168 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.59 0.206
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.91 0.117 11.00
2 80 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98 0.170 9.00
3 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.24 0.158 8.00
4 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 93 93 PolandPoland 7 12.43 0.186
5 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.50 0.182 7.00
6 164 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.64 0.159 6.00
7 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.78 0.177 5.00
8 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.96 0.198 4.00
9 86 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.06 0.227 3.00
10 105 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.17 0.231 2.00
11 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.21 0.172 1.00
12 108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.25 0.224
13 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.27 0.191
14 91 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.28 0.298
15 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.29 0.193
16 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.38 0.200
17 147 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.51 0.153
18 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.57 0.246
19 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.67 0.177
20 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.94 0.176
21 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.03 0.199
22 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.09 0.246
23 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 14.18 0.198
24 168 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.59 0.206