<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.7.2019 - 15:20) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 10.69 Q 0.190
2 123 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.47 0.203
3 139 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.68 0.196
4 162 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.68 0.159
5 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.07 0.159
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.7.2019 - 15:24) official Vietor: -2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.16 Q 0.167
2 25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.19 q 0.185
3 93 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.41 0.178
4 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.74 0.154
5 105 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 2 11.94 0.193
6 213 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.95 0.197
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.7.2019 - 15:28) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22 Q 0.207
2 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.36 0.219
3 143 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.57 0.185
4 22 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.74 0.170
5 47 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 0.211
6 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.03 0.143
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.7.2019 - 15:32) official Vietor: -3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.29 Q 0.164
2 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.32 q 0.166
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.198
4 142 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.92 0.200
5 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.10 0.219
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.7.2019 - 15:35) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.59 0.157
2 122 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.69 0.163
3 16 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.155
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 10.69 Q 0.190
2 94 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.16 Q 0.167
3 25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.19 q 0.185
4 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22 Q 0.207
5 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.29 Q 0.164
6 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.32 q 0.166
7 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.36 0.219
8 93 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.41 0.178
9 123 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.47 0.203
10 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.198
11 143 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.57 0.185
12 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.59 0.157
13 139 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.68 0.196
13 162 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.68 0.159
15 122 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.69 0.163
16 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.74 0.154
16 22 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.74 0.170
18 142 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.92 0.200
19 105 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 2 11.94 0.193
20 213 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.95 0.197
21 47 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 0.211
22 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.03 0.143
23 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.07 0.159
24 16 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.155
25 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.10 0.219

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 10.41 0.144
2 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.88 0.212
3 94 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.95 0.161
4 25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.96 0.204
5 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.07 0.182
6 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 1 11.26 0.179
Celkom 6 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.7.2019 - 15:00) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.12 Q 0.216
2 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.08 q 0.202
3 110 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 13.41 0.217
4 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 0.198
5 188 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.10 0.230
6 191 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.35 0.286
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.7.2019 - 15:04) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 Q 0.174
2 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.14 0.192
3 224 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.23 0.215
4 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.28 0.163
5 31 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.57 0.139
6 189 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.45 0.289
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.7.2019 - 15:08) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.73 Q 0.185
2 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.73 q 0.176
3 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 q 0.226
4 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.14 0.345
5 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.33 0.227
6 190 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.21 0.249
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.12 Q 0.216
2 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 Q 0.174
3 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.73 Q 0.185
3 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.73 q 0.176
5 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 q 0.226
6 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.08 q 0.202
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.14 0.192
7 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.14 0.345
9 224 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.23 0.215
10 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.28 0.163
11 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.33 0.227
12 110 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 13.41 0.217
13 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 0.198
14 31 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.57 0.139
15 188 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.10 0.230
16 191 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.35 0.286
17 189 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.45 0.289
18 190 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.21 0.249

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 0.184
2 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.06 0.186
3 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.58 0.165
4 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.66 0.189
5 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.00 0.178
6 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 0.191
Celkom 6 pretekárov