<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci

Košice (25. 5. 2019)

200 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:21.98
2 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:24.15
3 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:25.28
4 5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:25.41
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 0:22.67
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.71
3 39 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:23.91
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:24.73
5 53 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 0:24.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:25.28
2 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:25.49
3 103 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:25.53
4 96 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:25.83
5 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:26.18
6 83 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:27.14
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 0:22.67
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.71
3 39 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:23.91
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:24.73
5 53 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 0:24.90
6 40 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:25.28
7 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:25.49
8 103 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:25.53
9 96 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:25.83
10 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:26.18
11 83 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:27.14

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:28.22
2 50 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:28.86
3 114 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:28.90
4 49 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:29.13
5 106 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:29.93
6 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:30.49
7 17 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 0:30.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:29.31
2 48 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:29.38
3 105 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:29.55
4 91 Kandravá SáraKandravá Sára 040719 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:29.89
5 112 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:30.83
MS 102 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:28.55
MS 77 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:32.24
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:28.22
2 102 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:28.55
3 50 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:28.86
4 114 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:28.90
5 49 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:29.13
6 104 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:29.31
7 48 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:29.38
8 105 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:29.55
9 91 Kandravá SáraKandravá Sára 040719 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:29.89
10 106 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:29.93
11 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:30.49
12 17 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 0:30.59
13 112 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:30.83
14 77 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:32.24