<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

4 x 100 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.54 0.170
2 224 Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 44.81 0.185
3 120 Haraslin, Benda, Federič, Bujna Haraslin, Benda, Federič, Bujna Naša atletikaNaša atletika 4 44.91 0.175
131 Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.226
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 44.16 0.214
2 208 Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.44 0.224
3 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 46.75 0.165
4 75 Marťák, Čerešník, Primič, Sabota Marťák, Čerešník, Primič, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 58.96 0.169
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič Ďurdina, Krošlák, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.54 0.170
2 42 Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch Legnavský, Jančár, Revaj, Baluch AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 44.16 0.214
3 224 Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek Čerevka, Váňa, Sedlák, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 44.81 0.185
4 120 Haraslin, Benda, Federič, Bujna Haraslin, Benda, Federič, Bujna Naša atletikaNaša atletika 4 44.91 0.175
5 208 Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár Kostolný, Drobný, Drobný, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.44 0.224
6 257 Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica Beláň, Bugoš, Labo, Kvasnica AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 46.75 0.165
7 75 Marťák, Čerešník, Primič, Sabota Marťák, Čerešník, Primič, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 58.96 0.169
131 Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek Kopček, Kutruc, Šimune, Vojtek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.226

4 x 100 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh (so, 22.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Húsková, Lackovičová, Švecová, Forster Húsková, Lackovičová, Švecová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.30 0.184
2 266 Kudlíková, Kubaščíková, Zápotočná, Kišková Kudlíková, Kubaščíková, Zápotočná, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 48.72 0.178
3 61 Križanová, Kudlová, Lafeková, Lehenová Križanová, Kudlová, Lafeková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 48.92 0.177
4 229 Brachová, Géciová, Devaldová, Fotulová Brachová, Géciová, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 2 50.69 0.188
Celkom 4 pretekári