<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
2 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
2 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
2 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
3 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
3 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
2 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
3 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
3 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
4 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
3 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
4 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
5 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
6 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
7 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
8 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
10 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
11 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
12 7 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
13 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
14 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
15 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
16 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
17 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
18 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.26 0.176
2 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.65 0.174
3 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 23.02 0.172
56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
2 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
3 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
3 207 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
2 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
2 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
3 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
4 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
3 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
4 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
5 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
7 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
8 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
9 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
10 207 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
11 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
12 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
13 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
14 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
15 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
16 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
17 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
18 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.28 0.243
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.29 0.196
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.79 0.189
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.04 0.231
Celkom 4 pretekári