<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (19. 1. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.89 0.170
MS Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 50.73 0.166
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.52 0.203
MS Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 53.08 0.176
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 18:07) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 53.91 0.192
2 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 55.30 0.188
3 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 56.81 0.189
4 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 59.09 0.185
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 19.1.2019 - 18:09) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.26 0.231
MS Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 58.55 0.227
3 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.26 0.187
4 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:05.11 0.286
Poznámky:
400m - Muži :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.89 0.170
2 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 50.73 0.166
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 52.52 0.203
4 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 53.08 0.176
5 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 53.91 0.192
6 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 55.30 0.188
7 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 56.81 0.189
8 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.26 0.231
9 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 58.55 0.227
10 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 59.09 0.185
11 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.26 0.187
12 Bukovič PeterBukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:05.11 0.286

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 56.78 0.211
2 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 57.94 0.200
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:00.40 0.214
4 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:02.59 0.236
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 17:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 55.04 0.219
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 59.03 0.258
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:02.01 0.214
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 55.04 0.219
2 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 56.78 0.211
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 57.94 0.200
4 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 59.03 0.258
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:00.40 0.214
6 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:02.01 0.214
7 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:02.59 0.236

400 m - Ženy

(so, 19.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:00.45 0.200
2 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 000502 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:10.75 0.241
3 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:14.27 0.235
Poznámky:
400m - Ženy
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 19.1.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 1:07.62 0.199
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.32 0.266
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:11.20 0.231
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:12.02 0.245
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.1.2019 - 17:22) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:04.45 0.179
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.31 0.158
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.06 0.260
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:04.45 0.179
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.31 0.158
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 1:07.62 0.199
4 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.06 0.260
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:10.32 0.266
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:11.20 0.231
7 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:12.02 0.245