<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
3 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
5 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
6 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
7 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
2 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
3 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
4 40 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
5 97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
6 18 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 Jelínek Rastislav: žltá karta 125/5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
2 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
3 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
4 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
5 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
6 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
7 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
8 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
2 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
3 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
4 126 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
5 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
6 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
7 72 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
4 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
4 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
6 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
8 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
9 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
10 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
11 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
12 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
13 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
13 126 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
15 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
16 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
17 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
18 40 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
19 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
20 97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
21 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
22 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
23 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
24 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
25 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
26 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
27 18 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
28 72 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.62 0.158
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.77 0.176
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 06.83 0.169
4 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 0.195
5 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.00 0.158
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.04 0.158
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.04 0.169
8 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.08 0.149
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
3 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
4 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
5 179 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
6 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
7 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
2 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
3 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
4 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
5 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
6 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
7 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
2 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
3 192 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
4 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
5 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
6 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
7 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
4 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
6 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
9 192 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
10 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
11 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
12 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
13 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
14 179 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
15 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
16 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
17 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
18 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
19 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
20 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
21 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.45 0.201
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.63 0.166
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.81 0.185
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.85 0.160
5 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.98 0.159
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 2 08.05 0.179
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.05 0.242
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.156
Celkom 8 pretekárov