<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
2 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174
Poznámky:
DQ podľa pravidla 218/4
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
4 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
5 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
2 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
3 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/4
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
4 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
5 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
6 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165