<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (25. 8. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.75 0.163 11.00
2 242 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.43 0.195 9.00
3 222 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.67 0.166 8.00
4 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.76 0.148 7.00
5 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.17 0.162 6.00
6 112 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 2 22.26 0.147
7 77 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.40 0.157 5.00
8 249 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.18 0.158 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.59 0.206 4.00
2 132 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.80 0.188 3.00
3 14 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.14 0.161 2.00
4 263 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.26 0.131
5 91 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.41 0.203
6 192 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.48 0.188
7 168 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 23.58 0.190
8 185 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.81 0.196
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.15 0.176
2 128 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.34 0.359
3 190 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.192
4 174 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.80 0.185
5 126 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.95 0.192
6 196 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 24.12 0.215
39 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS 0.169
173 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNF 0.196
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.81 0.180
2 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 5 23.82 0.174
3 13 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.14 0.166
4 167 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 24.26 0.375
5 202 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.30 0.186
6 172 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.30 0.193
7 92 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.61 0.172
8 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.35 0.201
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.44 0.343
2 44 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.49 0.163
3 223 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.60 0.264
4 47 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.03 0.168
5 127 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.07 0.180
6 45 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.97 0.225
7 34 Kováč PeterKováč Peter 010519 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.58 0.176
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 25.8.2019 - 17:55) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.31 0.223
2 247 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.73 0.223
3 36 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.18 0.204
4 191 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.61 0.443
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.75 0.163 11.00
2 242 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.43 0.195 9.00
3 222 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.67 0.166 8.00
4 9 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.76 0.148 7.00
5 187 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.17 0.162 6.00
6 112 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 2 22.26 0.147
7 77 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 22.40 0.157 5.00
8 194 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.59 0.206 4.00
9 132 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.80 0.188 3.00
10 14 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.14 0.161 2.00
11 68 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 23.15 0.176
12 249 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.18 0.158 1.00
13 263 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.26 0.131
14 128 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.34 0.359
15 190 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.192
16 91 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.41 0.203
17 192 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.48 0.188
18 168 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 23.58 0.190
19 174 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.80 0.185
20 185 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.81 0.196
20 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.81 0.180
22 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 5 23.82 0.174
23 126 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.95 0.192
24 196 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 24.12 0.215
25 13 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.14 0.166
26 167 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 24.26 0.375
27 202 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.30 0.186
27 172 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.30 0.193
29 243 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.44 0.343
30 44 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.49 0.163
31 223 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.60 0.264
32 92 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.61 0.172
33 47 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.03 0.168
34 127 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.07 0.180
35 46 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.31 0.223
36 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.35 0.201
37 247 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.73 0.223
38 45 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.97 0.225
39 36 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.18 0.204
40 34 Kováč PeterKováč Peter 010519 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.58 0.176
41 191 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.61 0.443
39 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS 0.169
173 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNF 0.196

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 25.8.2019 - 17:40) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.63 0.189 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.43 0.183 9.00
3 104 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.82 0.164 8.00
4 269 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 25.99 0.192 7.00
5 238 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.21 0.173 6.00
6 147 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.60 0.301 3.00
7 105 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.73 0.186 1.00
8 236 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.48 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.8.2019 - 17:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.22 0.202 5.00
2 75 Fuksová KarolínaFuksová Karolína 981001 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.28 0.205
3 153 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.53 0.215 4.00
4 268 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.68 0.231 2.00
5 217 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 27.00 0.203
6 237 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.02 0.227
7 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.35 0.209
8 231 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.63 0.137
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.8.2019 - 17:40) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.31 0.397
2 255 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.60 0.266
3 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.91 0.199
4 230 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.60 0.237
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.63 0.189 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.43 0.183 9.00
3 104 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.82 0.164 8.00
4 269 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 25.99 0.192 7.00
5 238 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.21 0.173 6.00
6 103 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.22 0.202 5.00
7 75 Fuksová KarolínaFuksová Karolína 981001 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.28 0.205
8 153 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.53 0.215 4.00
9 147 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.60 0.301 3.00
10 268 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.68 0.231 2.00
11 105 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.73 0.186 1.00
12 217 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 27.00 0.203
13 237 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.02 0.227
14 102 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.31 0.397
15 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.35 0.209
16 236 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.48 0.214
17 255 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.60 0.266
18 231 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.63 0.137
19 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.91 0.199
20 230 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.60 0.237