<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav CZE (24. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.27
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.98
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 11.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.98
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 11.19
3 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.27

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.79
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.94
5 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 11.19
Celkom 3 pretekári

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.43
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.75
2 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.81
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.43
2 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.75
3 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.81

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.39
3 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.69
4 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.77
Celkom 3 pretekári