<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.89 Q 0.146
2 110 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 15.88 Q 0.224
3 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.17 q 0.194
4 202 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16.91 q 0.415
5 238 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 18.31 q 0.210
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 Q 0.167
2 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.02 Q 0.352
3 80 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.41 q 0.161
4 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.62 0.209
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.89 Q 0.146
2 256 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.52 Q 0.167
3 110 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 15.88 Q 0.224
4 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.02 Q 0.352
5 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.17 q 0.194
6 202 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16.91 q 0.415
7 238 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 18.31 q 0.210
8 80 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.41 q 0.161
9 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.62 0.209

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:35) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 13.88 0.150
2 256 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.40 0.161
3 238 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 15.43 0.212
4 110 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 15.67 0.209
5 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.68 0.163
6 131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.77 0.401
7 202 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.73 0.449
8 80 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 19.96 0.213
Celkom 8 pretekárov