<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.63 0.199 11.00
2 5 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.74 0.164 9.00
3 220 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.86 0.163 8.00
MS 110 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.03 0.198
5 172 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.99 0.180 2.00
126 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 293 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.34 0.258
2 256 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.57 0.213 7.00
3 70 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.74 0.146 6.00
4 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.01 0.189 1.00
5= 127 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.26 0.159
5= 273 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.26 0.158
Poznámky:
Rigo 23,257, Kvasnica 23,257
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.83 0.186 5.00
2 170 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.89 0.162 4.00
3 190 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.154 3.00
4 178 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.186
5 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.71 0.189
157 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.27 0.187
2 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.47 0.164
3 83 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 23.59 0.175
4 199 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.569
5 221 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.82 0.209
12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.170
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.64 0.468
2 186 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.202
MS 194 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.57 0.189
4 268 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.91 0.197
MS 174 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.56 0.189
53 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.15 0.153
2 227 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.24 0.352
3 153 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 25.63 0.234
MS 196 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 0.314
5 269 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.98 0.218
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.35 0.181
2 85 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.73 0.177
3 21 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.17 0.178
4 272 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.25 0.238
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 19.5.2019 - 15:40) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.04 0.177
2 179 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.05 0.326
271 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
71 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.63 0.199 11.00
2 5 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.74 0.164 9.00
3 220 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.86 0.163 8.00
4 110 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.03 0.198
5 293 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.34 0.258
6 256 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.57 0.213 7.00
7 70 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.74 0.146 6.00
8 184 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.83 0.186 5.00
9 170 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.89 0.162 4.00
10 190 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.154 3.00
11 172 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.99 0.180 2.00
12 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.01 0.189 1.00
13 127 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.26 0.159
13 273 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.26 0.158
15 66 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.27 0.187
16 152 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.35 0.181
17 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.47 0.164
18 83 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 23.59 0.175
19 178 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.64 0.186
19 65 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.64 0.468
21 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.71 0.189
22 85 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.73 0.177
23 199 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.569
24 221 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.82 0.209
25 18 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.04 0.177
26 186 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.47 0.202
27 194 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.57 0.189
28 268 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.91 0.197
29 226 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.15 0.153
30 21 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.17 0.178
31 227 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.24 0.352
32 174 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.56 0.189
33 153 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 25.63 0.234
34 196 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 0.314
35 269 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.98 0.218
36 272 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.25 0.238
37 179 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.05 0.326
126 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
157 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF 0.170
53 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
271 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
71 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.13 0.151 11.00
2 99 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.52 0.192 9.00
3 96 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.32 0.179 8.00
4 103 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.40 0.171 7.00
5 205 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.45 0.154 6.00
6 102 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.46 0.195 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 34 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 2 26.05 0.168
2 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.27 0.364 4.00
3 136 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.48 0.384 3.00
4 276 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.56 0.229 2.00
5 240 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.58 0.233 1.00
6 202 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.05 0.345
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 26.65 0.533
2 244 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.90 0.207
3 232 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.08 0.140
4 144 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.37 0.163
5 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.51 0.460
MS 33 Mariel EmilyMariel Emily 050101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 5 27.54 0.209
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.45 0.196
2 218 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.27 0.163
3 164 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.28 0.179
4 93 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.48 0.378
5 132 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 29.47 0.176
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 28.44 0.491
2 262 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.47 0.215
3 236 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.47 0.445
4 107 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.99 0.167
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 19.5.2019 - 16:05) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.13 0.617
2 278 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.31 0.322
3 203 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.44 0.392
4 161 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 29.51 0.236
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.13 0.151 11.00
2 99 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.52 0.192 9.00
3 96 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.32 0.179 8.00
4 103 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.40 0.171 7.00
5 205 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.45 0.154 6.00
6 102 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.46 0.195 5.00
7 34 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 2 26.05 0.168
8 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.27 0.364 4.00
9 136 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.48 0.384 3.00
10 276 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.56 0.229 2.00
11 240 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.58 0.233 1.00
12 108 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 26.65 0.533
13 244 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.90 0.207
14 202 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.05 0.345
15 232 Comová MichaelaComová Michaela 010522 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.08 0.140
16 144 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.37 0.163
17 235 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.45 0.196
18 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.51 0.460
19 33 Mariel EmilyMariel Emily 050101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 5 27.54 0.209
20 257 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.13 0.617
21 218 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.27 0.163
22 164 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.28 0.179
23 95 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 28.44 0.491
24 262 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.47 0.215
24 236 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.47 0.445
26 93 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.48 0.378
27 107 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.99 0.167
28 278 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.31 0.322
29 203 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.44 0.392
30 132 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 29.47 0.176
31 161 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 29.51 0.236