<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.40 0.145 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.79 0.174 9.00
3 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.84 0.192 8.00
4 192 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.185 7.00
5 125 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.21 0.156
6 106 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.197 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.00 0.160
2 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.27 0.179 6.00
3 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.37 0.197 2.50
4 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.52 0.199
5 211 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53 0.192
124 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DQ -0.192
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.30 0.199 5.00
2 142 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.167 4.00
3 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.37 0.182 2.50
4 149 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.65 0.203
5 33 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.67 0.175
6 92 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.77 0.172
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.186
2 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.62 0.188
3 158 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.66 0.193
4 122 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.73 0.214
5 243 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.200
6 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.24 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.98 0.224
2 156 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.99 0.192
3 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 12.16 0.164
4 219 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.26 0.248
5 162 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.27 0.210
6 216 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.60 0.205
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.71 0.201
2 150 Escher SamuelEscher Samuel 020909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.207
3 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 0.196
4 146 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.33 0.293
5 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.178
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.40 0.145 11.00
2 188 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.79 0.174 9.00
3 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.84 0.192 8.00
4 77 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 11.00 0.160
5 192 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.185 7.00
6 125 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 11.21 0.156
7 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.27 0.179 6.00
8 223 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.30 0.199 5.00
9 142 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.167 4.00
10 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.37 0.197 2.50
10 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.37 0.182 2.50
12 106 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.197 1.00
13 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.52 0.199
14 211 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.53 0.192
15 189 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.186
16 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.62 0.188
17 149 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.65 0.203
18 158 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.66 0.193
19 33 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.67 0.175
20 239 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.71 0.201
21 122 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.73 0.214
22 92 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.77 0.172
23 243 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.200
24 241 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.98 0.224
25 156 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.99 0.192
26 150 Escher SamuelEscher Samuel 020909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.06 0.207
27 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 12.16 0.164
28 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.24 0.191
29 219 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.26 0.248
30 162 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.27 0.210
31 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 0.196
32 146 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.33 0.293
33 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.178
34 216 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.60 0.205
124 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DQ -0.192

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.192 11.00
2 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.00 0.166 9.00
3 99 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.05 0.146 8.00
4 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44 0.215 7.00
5 107 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.47 0.194 6.00
6 225 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.83 0.180 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.248 5.00
2 64 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.62 0.349 4.00
3 71 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 13.03 0.198
4 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.07 0.247 1.00
5 133 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.21 0.169
6 137 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.22 0.238
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.72 0.209 3.00
2 206 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.25 0.265
3 224 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.38 0.263
4 231 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.50 0.201
5 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.51 0.382
6 200 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.62 0.208
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.38 0.187
2 114 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.54 0.206
3 95 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.83 0.204
4 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.84 0.227
5 256 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.23 0.278
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 3 13.64 0.175
2 70 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 13.86 0.195
3 205 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.41 0.212
4 170 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.47 0.351
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.43 0.171
2 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.64 0.168
3 254 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.28 0.190
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.192 11.00
2 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.00 0.166 9.00
3 99 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.05 0.146 8.00
4 175 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44 0.215 7.00
5 107 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.47 0.194 6.00
6 172 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.248 5.00
7 64 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.62 0.349 4.00
8 132 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.72 0.209 3.00
9 225 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.83 0.180 2.00
10 71 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 13.03 0.198
11 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.07 0.247 1.00
12 133 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.21 0.169
13 137 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.22 0.238
14 206 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.25 0.265
15 224 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.38 0.263
15 184 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.38 0.187
17 226 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.43 0.171
18 231 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.50 0.201
19 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.51 0.382
20 114 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.54 0.206
21 200 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.62 0.208
22 78 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 3 13.64 0.175
22 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.64 0.168
24 95 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.83 0.204
25 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.84 0.227
26 70 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 13.86 0.195
27 256 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.23 0.278
28 254 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.28 0.190
29 205 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.41 0.212
30 170 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.47 0.351
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS