<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 52.70 0.199
2 261 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.44 0.165
3 176 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.95 0.185
4 200 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 57.05 0.181
131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.383
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 57.02 0.223
2 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:01.48 0.217
3 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.70 0.177
4 202 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.91 0.412
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 52.70 0.199
2 261 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.44 0.165
3 176 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.95 0.185
4 110 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 57.02 0.223
5 200 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 57.05 0.181
6 224 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:01.48 0.217
7 134 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.70 0.177
8 202 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.91 0.412
131 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.383