<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.170
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.12 0.165
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.22 0.180
4 83 Rab ÁkosRab Ákos 010719 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.42 0.190
5 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010928 AK VelenjeAK Velenje 8 07.44 0.211
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.45 0.170
7 58 Ules VidUles Vid 010831 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 07.48 0.172
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.173
2 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.156
3 85 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.62 0.172
4 71 Antal KristófAntal Kristóf 011129 ARAKARAK 6 07.63 0.171
5 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.64 0.148
6 101 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.178
7 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.180
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 011107 Haladás VSEHaladás VSE 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.69 0.148
2 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.227
3 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 010315 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.96 0.147
4 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.208
5 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.379
99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
100 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
44 Lah LukaLah Luka 010421 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.170
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.12 0.165
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.22 0.180
4 83 Rab ÁkosRab Ákos 010719 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.42 0.190
5 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010928 AK VelenjeAK Velenje 8 07.44 0.211
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.45 0.170
6 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.173
8 58 Ules VidUles Vid 010831 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 07.48 0.172
9 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.156
10 85 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.62 0.172
11 71 Antal KristófAntal Kristóf 011129 ARAKARAK 6 07.63 0.171
12 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.64 0.148
13 101 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.65 0.178
14 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.180
15 120 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.69 0.148
16 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.227
17 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 010315 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.96 0.147
18 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.99 0.208
18 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.379
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 011107 Haladás VSEHaladás VSE 8 DNS
99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
100 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
44 Lah LukaLah Luka 010421 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS

60 m - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.90 0.169
2 98 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.11 0.309
3 190 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.23 0.193
4 68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.43 0.169
5 83 Rab ÁkosRab Ákos 010719 PSN Zrt.PSN Zrt. 8 07.48 0.233
6 65 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.49 0.164
7 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.55 0.161
8 30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 011107 Haladás VSEHaladás VSE 6 07.67 0.157
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Ules VidUles Vid 010831 AD ŠtajerskaAD Štajerska 5 07.45 0.190
2 131 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.59 0.157
3 71 Antal KristófAntal Kristóf 011129 ARAKARAK 4 07.60 0.166
4 85 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 7 07.64 0.330
5 101 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 07.65 0.164
6 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.67 0.204
7 186 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.98 0.177
120 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010928 AK VelenjeAK Velenje 1 07.52 0.190
2 168 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.59 0.164
3 172 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.63 0.184
4 183 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.03 0.315
5 100 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.06 0.172
6 159 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 010315 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.13 0.235
7 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.55 0.181
44 Lah LukaLah Luka 010421 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.30 0.152
2 152 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.34 0.170
3 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 030129 AK VelenjeAK Velenje 6 07.39 0.154
4 124 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.42 0.159
5 82 Erát KristófErát Kristóf 030926 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.45 0.185
6 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.191
7 198 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.51 0.173
8 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.56 0.206
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 07.33 0.188
2 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.50 0.198
3 123 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.53 0.345
4 143 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.184
5 192 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.64 0.185
6 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.67 0.177
7 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.70 0.199
50 Igler MatthiasIgler Matthias 020407 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.62 0.203
2 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.67 0.210
3 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.69 0.190
4 180 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.69 0.185
5 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.80 0.407
6 156 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.184
25 Galántai BenceGalántai Bence 020307 TSC-GeotechTSC-Geotech 8 DNS
31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 030804 Haladás VSEHaladás VSE 1 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.84 0.204
2 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 020705 ARAKARAK 2 07.88 0.212
3 113 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88 0.189
4 116 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.95 0.139
5 13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.05 0.352
6 193 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.10 0.194
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
75 Kovács BenceKovács Bence 030225 ARAKARAK 5 DQ
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Blažič ErikBlažič Erik 030702 AK VelenjeAK Velenje 6 08.34 0.166
2 126 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.36 0.491
3 140 Očovský FilipOčovský Filip 030813 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24 0.313
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 030925 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 5 DNS
43 Krejan NejcKrejan Nejc 020604 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
32 Németh BenceNémeth Bence 030919 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.30 0.152
2 105 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 07.33 0.188
3 152 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.34 0.170
4 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 030129 AK VelenjeAK Velenje 6 07.39 0.154
5 124 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.42 0.159
6 82 Erát KristófErát Kristóf 030926 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.45 0.185
7 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.191
8 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.50 0.198
9 198 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.51 0.173
10 123 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.53 0.345
11 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.56 0.206
11 143 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.184
13 176 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.62 0.203
14 192 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.64 0.185
15 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.67 0.177
15 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.67 0.210
17 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.69 0.190
17 180 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.69 0.185
19 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.70 0.199
20 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.80 0.407
21 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.84 0.204
22 156 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.184
23 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 020705 ARAKARAK 2 07.88 0.212
23 113 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88 0.189
25 116 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.95 0.139
26 13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.05 0.352
27 193 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.10 0.194
28 40 Blažič ErikBlažič Erik 030702 AK VelenjeAK Velenje 6 08.34 0.166
29 126 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.36 0.491
30 140 Očovský FilipOčovský Filip 030813 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24 0.313
50 Igler MatthiasIgler Matthias 020407 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
25 Galántai BenceGalántai Bence 020307 TSC-GeotechTSC-Geotech 8 DNS
31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 030804 Haladás VSEHaladás VSE 1 DNS
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
75 Kovács BenceKovács Bence 030225 ARAKARAK 5 DQ
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 030925 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 5 DNS
43 Krejan NejcKrejan Nejc 020604 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
32 Németh BenceNémeth Bence 030919 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS

60 m - Dorastenci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.33 0.185
2 124 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.50 0.182
3 198 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.55 0.212
4 184 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.59 0.237
5 143 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.59 0.175
6 156 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.66 0.182
7 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 030804 Haladás VSEHaladás VSE 2 07.76 0.202
8 25 Galántai BenceGalántai Bence 020307 TSC-GeotechTSC-Geotech 7 07.78 0.188
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Erát KristófErát Kristóf 030926 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.47 0.151
2 173 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.195
3 181 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.57 0.201
4 50 Igler MatthiasIgler Matthias 020407 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 7 07.58 0.345
5 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.71 0.170
6 6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.78 0.196
7 75 Kovács BenceKovács Bence 030225 ARAKARAK 6 07.84 0.173
8 76 Muszka-Kalló PéterMuszka-Kalló Péter 020705 ARAKARAK 4 07.94 0.225
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.35 0.164
2 192 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.61 0.176
3 37 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 07.64 0.158
4 122 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.65 0.186
5 180 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.151
6 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 0.190
7 113 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.87 0.159
105 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.72 0.195
2 188 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 07.86 0.199
3 193 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.01 0.180
4 116 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.05 0.176
5 13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.11 0.349
6 32 Németh BenceNémeth Bence 030919 Haladás VSEHaladás VSE 5 08.15 0.558
7 52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 030925 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 6 08.29 0.213
8 140 Očovský FilipOčovský Filip 030813 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 09.03 0.496
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 05 (so, 26.1.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 030129 AK VelenjeAK Velenje 7 07.48 0.162
2 123 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.61 0.209
3 165 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.68 0.228
4 126 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.37 0.178
5 40 Blažič ErikBlažič Erik 030702 AK VelenjeAK Velenje 4 08.44 0.173
43 Krejan NejcKrejan Nejc 020604 AK VelenjeAK Velenje 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.34 0.160
2 145 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.169
3 129 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.176
4 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.172
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 0.190
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.69 0.170
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.83 0.182
8 107 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.90 0.194
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.06 0.152
2 138 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.71 0.207
3 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.08 0.165
4 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.15 0.242
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.34 0.160
2 145 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.169
3 129 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.176
4 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.56 0.172
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 0.190
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.69 0.170
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.83 0.182
8 107 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.90 0.194
9 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.06 0.152
10 138 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.71 0.207
11 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.08 0.165
12 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.15 0.242

60 m - Starší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.36 0.148
2 84 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.45 0.158
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.50 0.183
4 129 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.58 0.181
5 117 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.69 0.191
6 112 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.176
7 127 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.87 0.165
107 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.01 0.196
2 138 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.70 0.176
3 141 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.05 0.478
4 139 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.22 0.257
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.85 0.161
2 264 Črček MonikaČrček Monika 010413 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.93 0.144
3 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.03 0.325
4 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.40 0.377
5 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.41 0.171
339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 DQ
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.45 0.155
2 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62 0.186
3 289 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.62 0.218
4 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.73 0.381
5 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 000205 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.83 0.191
6 222 Piberl PiaPiberl Pia 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.91 0.148
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 0.463
2 326 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.10 0.310
3 292 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.14 0.391
4 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.15 0.366
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.85 0.161
2 264 Črček MonikaČrček Monika 010413 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.93 0.144
3 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.03 0.325
4 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.40 0.377
5 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.41 0.171
6 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.45 0.155
7 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62 0.186
7 289 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.62 0.218
9 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.73 0.381
10 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 000205 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.83 0.191
11 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 0.463
12 222 Piberl PiaPiberl Pia 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.91 0.148
13 326 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.10 0.310
14 292 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.14 0.391
15 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.15 0.366
339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 DQ

60 m - Juniorky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 362 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.86 0.152
2 264 Črček MonikaČrček Monika 010413 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 2 08.00 0.155
3 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 08.02 0.147
4 258 Vánišová AnnaVánišová Anna 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.13 0.176
5 296 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.15 0.163
6 383 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.40 0.244
7 377 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.57 0.194
8 333 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60 0.170
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 339 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.43 0.200
2 289 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.74 0.256
3 374 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.78 0.401
4 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 000205 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 08.86 0.166
5 389 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11 0.562
222 Piberl PiaPiberl Pia 000101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNF 0.157
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.48 0.402
2 363 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.92 0.395
3 326 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.11 0.358
4 292 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.18 0.197
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.78 0.159
2 332 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.04 0.168
3 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 0.142
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 0.185
5 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19 0.184
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.25 0.183
7 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.31 0.198
8 335 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.40 0.253
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26 0.185
2 300 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.35 0.207
3 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.160
4 381 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.45 0.190
5 220 Kralj NikaKralj Nika 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.47 0.196
6 225 Hrovat LauraHrovat Laura 021008 AK VelenjeAK Velenje 1 08.54 0.172
7= 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.55 0.335
7= 350 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.55 0.244
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 050415 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.64 0.147
2 228 Magrič TeaMagrič Tea 030330 AK VelenjeAK Velenje 7 08.65 0.153
3 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 08.66 0.169
4 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 031105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78 0.347
5 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.534
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
378 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.66 0.168
2 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81 0.177
3 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83 0.199
4 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 2 08.88 0.212
5 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.90 0.209
6 259 Ranca ŽivaRanca Živa 030107 AK PomurjeAK Pomurje 1 08.94 0.115
217 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 DNS
223 Turčin IvaTurčin Iva 050101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 020506 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 09.25 0.157
2 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.41 0.217
3 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51 0.166
4 392 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.60 0.182
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.78 0.159
2 332 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.04 0.168
2 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 0.142
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 0.185
5 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19 0.184
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.25 0.183
7 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26 0.185
8 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.31 0.198
9 300 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.35 0.207
10 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.160
11 335 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.40 0.253
12 381 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.45 0.190
13 220 Kralj NikaKralj Nika 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.47 0.196
14 225 Hrovat LauraHrovat Laura 021008 AK VelenjeAK Velenje 1 08.54 0.172
15 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.55 0.335
15 350 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.55 0.244
17 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 050415 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.64 0.147
18 228 Magrič TeaMagrič Tea 030330 AK VelenjeAK Velenje 7 08.65 0.153
19 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 08.66 0.169
19 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.66 0.168
21 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 031105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78 0.347
22 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.534
23 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81 0.177
24 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83 0.199
25 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 2 08.88 0.212
26 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 08.90 0.209
27 259 Ranca ŽivaRanca Živa 030107 AK PomurjeAK Pomurje 1 08.94 0.115
28 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 020506 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 09.25 0.157
29 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.41 0.217
30 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.51 0.166
31 392 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.60 0.182
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
378 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
217 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 DNS
223 Turčin IvaTurčin Iva 050101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS

60 m - Dorastenky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.82 0.166
2 352 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.13 0.148
3 332 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.18 0.184
4 203 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.22 0.185
5 331 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.29 0.214
6 361 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.31 0.207
7 375 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.39 0.163
8 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.43 0.207
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.17 0.171
2 335 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.31 0.225
3 381 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.46 0.209
4 220 Kralj NikaKralj Nika 030101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 08.49 0.197
5 337 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.54 0.274
6 219 Krajnc LaraKrajnc Lara 050415 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.58 0.162
7 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 08.60 0.167
8 321 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 8 08.99 0.188
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.53 0.203
2 350 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.54 0.211
3 378 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.64 0.198
4 261 Puzrlová VendulaPuzrlová Vendula 031105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.66 0.197
5 364 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.82 0.195
6 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 09.00 0.209
7 217 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 09.19 0.185
200 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76 0.426
2 327 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.77 0.379
3 391 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.79 0.207
4 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 0.183
5 223 Turčin IvaTurčin Iva 050101 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.87 0.162
6 259 Ranca ŽivaRanca Živa 030107 AK PomurjeAK Pomurje 1 09.06 0.212
7 252 Zemljič Vernik NušaZemljič Vernik Nuša 020506 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 09.28 0.276
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 05 (so, 26.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Hrovat LauraHrovat Laura 021008 AK VelenjeAK Velenje 6 08.54 0.173
2 228 Magrič TeaMagrič Tea 030330 AK VelenjeAK Velenje 2 08.70 0.152
3 392 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.49 0.370
4 338 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.51 0.179
5 357 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.55 0.262
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 041115 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 5 07.86 0.191
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.90 0.123
3 260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.96 0.125
4 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.09 0.173
5 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.15 0.199
6 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 040602 VEDACVEDAC 7 08.21 0.147
7 394 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.28 0.156
8 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 040330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.39 0.549
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.171
2 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.24 0.189
3 275 Fekete JúliaFekete Júlia 050420 VEDACVEDAC 7 08.30 0.179
4 276 Könyves KittiKönyves Kitti 040128 VEDACVEDAC 2 08.33 0.194
5 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.35 0.232
6 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 3 08.37 0.192
7 274 Róka BoraRóka Bora 050422 Szombathelyi SISzombathelyi SI 1 08.40 0.209
8 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.50 0.165
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.190
2 324 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 7 08.41 0.183
3 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.182
4 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.51 0.373
5 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.55 0.152
6 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.62 0.377
7 369 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.66 0.260
8 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.423
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.56 0.192
2 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.58 0.385
3 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62 0.171
4 209 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.69 0.189
5 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 060410 AK PomurjeAK Pomurje 2 08.74 0.157
6 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 7 08.81 0.321
7 202 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.07 0.204
8 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.12 0.180
Poznámky:
2. séria / 2. round
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 041115 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 5 07.86 0.191
2 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.90 0.123
3 260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.96 0.125
4 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.09 0.173
5 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.15 0.199
5 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15 0.171
7 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 040602 VEDACVEDAC 7 08.21 0.147
8 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.24 0.189
9 394 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.28 0.156
10 275 Fekete JúliaFekete Júlia 050420 VEDACVEDAC 7 08.30 0.179
11 276 Könyves KittiKönyves Kitti 040128 VEDACVEDAC 2 08.33 0.194
12 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.35 0.232
13 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 3 08.37 0.192
14 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.190
15 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 040330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.39 0.549
16 274 Róka BoraRóka Bora 050422 Szombathelyi SISzombathelyi SI 1 08.40 0.209
17 324 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 7 08.41 0.183
18 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.182
19 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.50 0.165
20 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.51 0.373
21 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.55 0.152
22 268 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 5 08.56 0.192
23 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.58 0.385
24 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.62 0.377
24 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.62 0.171
26 369 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.66 0.260
27 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.423
27 209 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 6 08.69 0.189
29 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 060410 AK PomurjeAK Pomurje 2 08.74 0.157
30 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 7 08.81 0.321
31 202 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.07 0.204
32 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.12 0.180

60 m - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 041115 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 07.93 0.208
2 372 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.05 0.165
3 349 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.09 0.166
4 385 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.12 0.524
5 394 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.28 0.156
6 334 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.33 0.250
7 380 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.33 0.174
260 Pavlidu SáraPavlidu Sára 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 040602 VEDACVEDAC 4 08.19 0.165
2 262 Švihálková VendulaŠvihálková Vendula 040330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.31 0.181
3 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 3 08.38 0.189
4 276 Könyves KittiKönyves Kitti 040128 VEDACVEDAC 1 08.39 0.364
5 313 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.50 0.160
6 199 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.51 0.163
7 323 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 5 08.55 0.184
8 302 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.70 0.358
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 03 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.38 0.394
2 274 Róka BoraRóka Bora 050422 Szombathelyi SISzombathelyi SI 8 08.44 0.312
3 376 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.54 0.304
4 324 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 5 08.58 0.166
5 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.60 0.179
6 314 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.66 0.150
7 268 Gerič NinaGerič Nina 040908 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 4 08.70 0.188
8 209 Catic HanaCatic Hana 040314 AK SarajevoAK Sarajevo 1 08.72 0.540
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 04 (so, 26.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Fekete JúliaFekete Júlia 050420 VEDACVEDAC 8 08.40 0.198
2 395 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.58 0.180
3 369 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.58 0.466
4 390 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.59 0.208
5 86 Matjašec ZalaMatjašec Zala 060410 AK PomurjeAK Pomurje 4 08.74 0.175
6 319 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 08.87 0.155
7 343 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.10 0.361
202 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov