<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Trnava (29. - 30. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 29.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.52
Celkom 1 pretekári

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.63 Q 0.165
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 Q 0.154
3 87 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.00 q 0.152
4 9 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.34 0.165
6 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.59 0.174
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.171
2 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.20 Q 0.194
3 133 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.30 0.177
4 131 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.45 0.140
5 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.72 0.192
6 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 7 11.72 0.496
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.6.2019 - 16:05) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 10.94 Q 0.155
2 88 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.12 Q 0.209
3 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.18 q 0.177
4 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.51 0.158
5 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.93 0.222
6 129 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.196
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.63 Q 0.165
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 Q 0.154
3 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.171
4 80 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 10.94 Q 0.155
5 87 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.00 q 0.152
6 88 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.12 Q 0.209
7 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.18 q 0.177
8 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.20 Q 0.194
9 133 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.30 0.177
10 9 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.34 0.165
11 131 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.45 0.140
12 59 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.51 0.158
13 135 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.59 0.174
14 130 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.72 0.192
14 50 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 7 11.72 0.496
16 134 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.93 0.222
17 129 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.196

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:30) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.56 0.159
2 86 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.73 0.163
3 58 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.87 0.183
4 80 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 3 10.90 0.145
5 149 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01 0.188
6= 88 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.04 0.212
6= 87 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.04 0.181
8 127 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.24 0.175
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.46 Q 0.486
2 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.80 Q 0.388
3 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.90 q 0.407
4 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.11 q 0.314
5 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.12 q 0.177
6 82 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 2 13.69 0.196
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.58 Q 0.218
2 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.79 Q 0.187
3 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15 q 0.155
4 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.24 0.194
5 31 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.41 0.350
6 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.82 0.212
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.46 Q 0.486
2 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.58 Q 0.218
3 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.79 Q 0.187
4 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12.80 Q 0.388
5 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.90 q 0.407
6 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.11 q 0.314
7 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.12 q 0.177
8 167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15 q 0.155
9 169 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.24 0.194
10 31 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.41 0.350
11 82 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 2 13.69 0.196
12 170 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.82 0.212

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:20) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.22 0.244
2 97 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.35 0.146
3 157 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.51 0.152
4 45 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.67 0.172
5 93 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.88 0.176
6 166 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.01 0.256
7 67 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.13 0.463
167 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov