<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.77 Q 0.138
2 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.27 q 0.219
3 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.40 0.197
4 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.73 0.163
5 207 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.82 0.158
6 32 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.93 0.163
7 42 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.02 0.176
8 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05 0.393
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.159
2 206 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.185
3 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76 0.197
4 252 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.78 0.361
5 30 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.81 0.163
6 166 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.85 0.192
7 38 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.86 0.201
8 15 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.92 0.400
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.02 Q 0.172
2 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.13 q 0.164
3 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.48 0.164
4 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.48 0.180
5 165 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.50 0.178
6 104 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.13 0.181
7 212 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.38 0.198
199 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.6.2019 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.98 Q 0.162
2 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 q 0.188
3 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.28 q 0.202
4 122 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.157
5 130 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.51 0.177
6 197 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.81 0.160
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.77 Q 0.138
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.91 Q 0.159
3 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.98 Q 0.162
4 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.02 Q 0.172
5 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 q 0.188
6 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.13 q 0.164
7 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.27 q 0.219
8 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.28 q 0.202
9 206 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.185
10 244 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.40 0.197
11 122 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.157
12 204 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.48 0.164
12 218 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.48 0.180
14 165 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.50 0.178
15 130 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.51 0.177
16 17 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.73 0.163
17 209 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76 0.197
18 252 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.78 0.361
19 30 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.81 0.163
19 197 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.81 0.160
21 207 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.82 0.158
22 166 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.85 0.192
23 38 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.86 0.201
24 15 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.92 0.400
25 32 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.93 0.163
26 42 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.02 0.176
27 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05 0.393
28 104 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.13 0.181
29 212 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.38 0.198
199 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:55) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.69 0.152
2 93 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.86 0.171
3 109 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.98 0.159
4 220 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.04 0.176
5 46 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.06 0.199
6 198 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.13 0.163
7 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.24 0.188
8 31 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.31 0.199
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 Q 0.142
2 194 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.11 0.300
3 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.15 0.194
4 10 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.32 0.208
5 226 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.39 0.168
6 249 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 14.02 0.221
247 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.41 Q 0.174
2 124 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 12.79 q 0.541
3 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.90 q 0.162
4 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.19 0.481
5 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.49 0.594
6 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.77 0.159
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.86 Q 0.165
2 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.09 0.346
3 227 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.27 0.186
4 279 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.56 0.557
5 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 2 13.62 0.163
6 233 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.04 0.425
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.34 Q 0.214
2 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 q 0.190
3 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.03 q 0.163
4 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.16 0.309
5 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 13.84 0.439
6 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.06 0.176
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 Q 0.142
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.34 Q 0.214
3 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.41 Q 0.174
4 124 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 12.79 q 0.541
5 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.86 Q 0.165
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.90 q 0.162
7 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 q 0.190
8 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.03 q 0.163
9 182 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.09 0.346
10 194 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.11 0.300
11 246 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.15 0.194
12 96 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.16 0.309
13 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.19 0.481
14 227 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.27 0.186
15 10 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.32 0.208
16 226 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.39 0.168
17 113 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.49 0.594
18 279 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.56 0.557
19 126 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 Naša atletikaNaša atletika 2 13.62 0.163
20 3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.77 0.159
21 102 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 13.84 0.439
22 249 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 14.02 0.221
23 233 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.04 0.425
24 254 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.06 0.176
247 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.08 0.152
2 265 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.20 0.187
3 100 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.51 0.174
4 183 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.69 0.161
5 124 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 12.97 0.345
6 103 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 12.99 0.159
7 61 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.00 0.177
8 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.03 0.174
Celkom 8 pretekárov