<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.7.2019 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 22.48 Q 0.277
2 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.72 0.290
3 200 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.98 0.257
4 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.19 0.244
5 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.42 0.164
6 213 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.64 0.230
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.7.2019 - 14:24) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.66 Q 0.192
2 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.53 0.273
3 122 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.65 0.304
4 27 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.75 0.250
5 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.29 0.199
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.7.2019 - 14:28) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.21 Q 0.226
2 93 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.61 q 0.221
3 139 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.57 0.232
4 16 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.66 0.204
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.06 0.220
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 28.7.2019 - 14:32) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.82 Q 0.205
2 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 21.94 q 0.268
3 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.46 0.188
4 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.96 0.195
5 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.06 0.173
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.82 Q 0.205
2 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 4 21.94 q 0.268
3 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.21 Q 0.226
4 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 22.48 Q 0.277
5 93 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.61 q 0.221
6 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.66 Q 0.192
7 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.72 0.290
8 200 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.98 0.257
9 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.19 0.244
10 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.42 0.164
11 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.46 0.188
12 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.53 0.273
13 139 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.57 0.232
14 213 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.64 0.230
15 122 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.65 0.304
16 16 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.66 0.204
17 27 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.75 0.250
18 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.96 0.195
19 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.06 0.220
19 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.06 0.173
21 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.29 0.199

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.7.2019 - 16:10) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 5 21.33 0.245
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.74 0.244
3 104 Benda JakubBenda Jakub 000714 Naša atletikaNaša atletika 6 21.93 0.230
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.97 0.289
5 93 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.55 0.240
25 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.7.2019 - 14:00) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.12 Q 0.275
2 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.37 q 0.196
3 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.77 q 0.301
4 128 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.38 0.214
5 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.01 0.275
6 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 29.04 0.245
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.7.2019 - 14:04) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 Q 0.194
2 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.63 q 0.242
3 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 0.229
4 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.16 0.199
5 201 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.38 0.311
6 157 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.23 0.180
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.7.2019 - 14:08) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.95 Q 0.264
2 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 27.04 0.245
3 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.30 0.218
4 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.35 0.198
5 102 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 28.92 0.222
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 Q 0.194
2 80 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.95 Q 0.264
3 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.12 Q 0.275
4 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.37 q 0.196
5 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.63 q 0.242
6 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.77 q 0.301
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 0.229
8 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 27.04 0.245
9 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.16 0.199
10 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.30 0.218
11 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.35 0.198
12 128 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.38 0.214
12 201 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.38 0.311
14 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.01 0.275
15 157 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.23 0.180
16 102 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 28.92 0.222
17 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 29.04 0.245

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.7.2019 - 16:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.00 0.213
2 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.22 0.218
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.61 0.245
4 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.14 0.165
5 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.59 0.200
6 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.61 0.198
Celkom 6 pretekárov