<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (27. 1. 2019)

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 HUNHUN 4 07.76 0.160
2 65 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 5 07.94 0.154
3 47 Fillery CameronFillery Cameron 981102 United KingdomUnited Kingdom 3 07.96 0.184
48 Hatton JackHatton Jack 960204 United KingdomUnited Kingdom 6 DNS
62 Eruygun Batuhan BugraEruygun Batuhan Bugra 910101 TurkeyTurkey 2 DNF 0.139
Poznámky:
2. séria / 2. round men
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.64 0.151
43 Bartalos DávidBartalos Dávid 950520 HUNHUN 5 DNS
24 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930226 ITAITA 6 DNF 0.257
109 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNF 0.157
Poznámky:
2. séria / 2. round men
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 HUNHUN 4 07.76 0.160
2 65 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 5 07.94 0.154
3 47 Fillery CameronFillery Cameron 981102 United KingdomUnited Kingdom 3 07.96 0.184
4 73 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.64 0.151
48 Hatton JackHatton Jack 960204 United KingdomUnited Kingdom 6 DNS
62 Eruygun Batuhan BugraEruygun Batuhan Bugra 910101 TurkeyTurkey 2 DNF 0.139
43 Bartalos DávidBartalos Dávid 950520 HUNHUN 5 DNS
24 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930226 ITAITA 6 DNF 0.257
109 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNF 0.157

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 HUNHUN 4 07.72 0.160
2 65 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 2 07.90 0.149
3 47 Fillery CameronFillery Cameron 981102 United KingdomUnited Kingdom 3 07.92 0.138
4 48 Hatton JackHatton Jack 960204 United KingdomUnited Kingdom 5 07.93 0.177
5 73 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.51 0.176
62 Eruygun Batuhan BugraEruygun Batuhan Bugra 910101 TurkeyTurkey 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa 162 / 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.45 0.154
2 43 Bartalos DávidBartalos Dávid 950520 HUNHUN 6 08.82 0.182
3 109 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.97 0.171
4 24 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930226 ITAITA 7 10.97 0.186
4 Hribaršek PeterHribaršek Peter 921117 AK VelenjeAK Velenje 4 DNS
5 Domenig FlorianDomenig Florian 950101 AustriaAustria 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 HUNHUN 4 07.72 0.160
2 65 Sevler MikdatSevler Mikdat 980101 TurkeyTurkey 2 07.90 0.149
3 47 Fillery CameronFillery Cameron 981102 United KingdomUnited Kingdom 3 07.92 0.138
4 48 Hatton JackHatton Jack 960204 United KingdomUnited Kingdom 5 07.93 0.177
5 136 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.45 0.154
6 73 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.51 0.176
7 43 Bartalos DávidBartalos Dávid 950520 HUNHUN 6 08.82 0.182
8 109 Schmöger MartinSchmöger Martin 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.97 0.171
9 24 Ferri LorenzoFerri Lorenzo 930226 ITAITA 7 10.97 0.186
62 Eruygun Batuhan BugraEruygun Batuhan Bugra 910101 TurkeyTurkey 6 DQ
4 Hribaršek PeterHribaršek Peter 921117 AK VelenjeAK Velenje 4 DNS
5 Domenig FlorianDomenig Florian 950101 AustriaAustria 2 DNS