<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 16:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:21.72 0.222 11.00
2 62 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:21.92 0.247 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:22.02 0.214 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:22.08 0.263 7.00
5 8 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:22.31 0.231 6.00
6 163 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:22.72 0.247 5.00
7 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:22.77 0.158
8 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.262
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 16:12) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:22.77 0.178 4.00
2 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:23.12 0.282 3.00
3 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:23.16 0.199 2.00
4 119 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:23.78 0.820
5 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:24.01 0.222
6 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:24.27 0.208
7 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:24.52 0.265
73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.286
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 16:14) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:23.30 0.223 1.00
2 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.48 0.236
3 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:23.90 0.248
4 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:23.96 0.244
5 110 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:24.24 0.222
6 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:24.84 0.301
7 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:24.90 0.308
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 17.8.2019 - 16:16) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:23.90 0.177
2 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:24.61 0.211
3 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:24.80 0.271
4 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:25.69 0.306
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:21.72 0.222 11.00
2 62 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:21.92 0.247 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:22.02 0.214 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:22.08 0.263 7.00
5 8 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:22.31 0.231 6.00
6 163 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:22.72 0.247 5.00
7 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:22.77 0.158
7 118 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:22.77 0.178 4.00
9 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:23.12 0.282 3.00
10 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:23.16 0.199 2.00
11 157 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:23.30 0.223 1.00
12 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.48 0.236
13 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.262
14 119 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:23.78 0.820
15 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:23.90 0.248
15 6 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:23.90 0.177
17 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:23.96 0.244
18 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:24.01 0.222
19 110 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:24.24 0.222
20 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:24.27 0.208
21 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:24.52 0.265
22 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:24.61 0.211
23 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:24.80 0.271
24 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:24.84 0.301
25 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:24.90 0.308
26 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:25.69 0.306
73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.286

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 16:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:24.25 0.222 11.00
2 47 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:24.48 0.241 9.00
3 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:25.02 0.241 8.00
4 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:25.10 0.286 7.00
5 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 2 0:25.51 0.247
6 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:25.95 0.236 6.00
7 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:26.71 0.214 2.00
8 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.30 0.255
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 16:32) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:26.01 0.318 5.00
2 48 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:26.28 0.222 4.00
3 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:26.79 0.241 1.00
4 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:27.02 0.235
5 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:27.42 0.251
6 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:27.45 0.215
7 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:27.45 0.255
108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.268
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 16:34) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:26.63 0.244 3.00
2 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:27.19 0.289
3 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:28.42 0.263
4 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:28.80 0.278
5 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:29.17 0.265
6 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:29.75 0.215
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:24.25 0.222 11.00
2 47 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:24.48 0.241 9.00
3 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:25.02 0.241 8.00
4 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:25.10 0.286 7.00
5 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 2 0:25.51 0.247
6 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:25.95 0.236 6.00
7 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:26.01 0.318 5.00
8 48 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:26.28 0.222 4.00
9 123 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:26.63 0.244 3.00
10 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:26.71 0.214 2.00
11 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:26.79 0.241 1.00
12 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:27.02 0.235
13 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:27.19 0.289
14 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.30 0.255
15 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:27.42 0.251
16 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:27.45 0.215
16 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:27.45 0.255
18 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:28.42 0.263
19 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:28.80 0.278
20 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:29.17 0.265
21 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:29.75 0.215
108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.268