<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky atléta

  • Húsková Nina
  • 24.09.2002
  • ŠK ŠOG Nitra
Dátum Súťaž (usporiadateľ) Disciplína Por. Oddiel Výkon
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 100 m/Dky/R02 1 ŠK ŠOG Nitra 12.94
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 100 m/Dky/F 2 ŠK ŠOG Nitra 12.60
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) 200 m/Dky/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 26.33
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) 100 m/Dky/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 12.85
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) 100 m/Dky/F 1 ŠK ŠOG Nitra 12.45
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek 400 m/Jky/B02 4 ŠK ŠOG Nitra 61.29
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy 400 m/Ž/B03 2 ŠK ŠOG Nitra 60.65
01.06.2019 Olympic Hopes 2019 100 m/Dky/F 6 ŠK ŠOG Nitra 12.69
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka 100 m/Ž/B01 5 ŠK ŠOG Nitra 12.68
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka 200 m/Ž/B02 3 ŠK ŠOG Nitra 26.48
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý 100 m/Dky/B01 5 ŠK ŠOG Nitra 13.36
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý 200 m/Dky/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 26.57
24.04.2019 Medzinárodné školské majstrovstvá ISF v atletike žiakov a žiačok SŠ „Jean Humbert Cup 2019“ 100 m/Ž 3 ŠK ŠOG Nitra 13.76
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek 400 m/Jky/B03 1 ŠK ŠOG Nitra 60.56
24.02.2019 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dky/F 4 ŠK ŠOG Nitra 07.95
24.02.2019 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dky/R02 1 ŠK ŠOG Nitra 07.99
24.02.2019 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 200 m/Dky/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 26.40
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 60 m/Ž/F 7 ŠK ŠOG Nitra 08.05
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 60 m/Ž/R03 2 ŠK ŠOG Nitra 08.10
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 200 m/Dky/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 26.24
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 60 m/Dky/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 08.09
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 60 m/Dky/F 2 ŠK ŠOG Nitra 07.98
05.02.2019 ATHLETICS INDOOR OSTRAVA II 60 m/Ž/F02 1 ŠK ŠOG Nitra 08.11
05.02.2019 ATHLETICS INDOOR OSTRAVA II 60 m/Ž/R02 4 ŠK ŠOG Nitra 08.19
05.02.2019 ATHLETICS INDOOR OSTRAVA II 200 m/Ž/B04 2 ŠK ŠOG Nitra 26.34
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 60 m/Dky/K01 3 ŠK ŠOG Nitra 08.18
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 60 m/Dky/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 08.04
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 300 m/Dky/B03 1 ŠK ŠOG Nitra 42.84
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m/Dky/R2 MS ŠK ŠOG Nitra 08.14
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m/Ž/R1 MS ŠK ŠOG Nitra 08.17
12.01.2019 Krajské přebory dospělých 60 m/Dky/F 6 ŠK ŠOG Nitra 08.21
12.01.2019 Krajské přebory dospělých 60 m/Dky/R01 7 ŠK ŠOG Nitra 08.27