<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Dubnica nad Váhom (9. 6. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.02 0.158 11.00
2 81 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 0.168 9.00
3 222 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 49.07 0.189 8.00
4 47 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.30 0.199 7.00
5 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.04 0.200 6.00
6 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 51.43 0.204
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.44 0.204 5.00
2 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.47 0.205 4.00
3 38 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.91 0.211
4 196 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.03 0.198
5 160 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.04 0.177
6 88 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.46 0.236
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.48 0.254 3.00
2 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.80 0.247 2.00
3 35 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 51.75 0.241
4 215 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.47 0.211
87 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.258
212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.236
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.83 0.254 1.00
2 145 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.99 0.213
3 247 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.10 0.222
4 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.19 0.198
5 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 54.82 0.235
6 75 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 54.83 0.214
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.53 0.243
2 53 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 55.41 0.200
3 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 56.21 0.241
4 123 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 56.22 0.211
5 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.31 0.235
43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 51.88 0.234
2 249 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.93 0.254
3 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 57.09 0.200
4 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.58 0.198
5 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 58.80 0.235
6 121 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:00.98 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.02 0.158 11.00
2 81 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 48.04 0.168 9.00
3 222 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 930108 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 49.07 0.189 8.00
4 47 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.30 0.199 7.00
5 14 Sýkora JanSýkora Jan 920518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.04 0.200 6.00
6 144 Beloš AdamBeloš Adam 980604 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.44 0.204 5.00
7 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.47 0.205 4.00
8 147 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 870624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.48 0.254 3.00
9 217 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.80 0.247 2.00
10 39 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 50.83 0.254 1.00
11 38 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 50.91 0.211
12 145 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.99 0.213
13 196 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.03 0.198
14 160 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.04 0.177
15 247 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 51.10 0.222
16 153 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 51.43 0.204
17 35 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 51.75 0.241
18 245 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 51.88 0.234
19 34 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 52.19 0.198
20 88 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 52.46 0.236
21 215 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.47 0.211
22 197 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 54.53 0.243
23 120 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 54.82 0.235
24 75 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 54.83 0.214
25 53 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 55.41 0.200
26 249 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.93 0.254
27 195 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 56.21 0.241
28 123 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 56.22 0.211
29 126 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 56.31 0.235
30 199 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 57.09 0.200
31 46 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.58 0.198
32 17 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 58.80 0.235
33 121 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:00.98 0.222
87 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.258
212 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.236
43 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.29 0.235 11.00
2 227 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.81 0.210 9.00
3 236 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.91 0.236 8.00
4 265 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 56.55 0.246 7.00
5 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.90 0.278 6.00
6 264 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.31 0.200 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.24 0.233 5.00
2 252 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 57.52 0.236 4.00
3 68 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.68 0.189 3.00
4 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.55 0.200 2.00
5 183 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.17 0.200
6 66 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:01.31 0.352
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.63 0.300
2 103 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.65 0.198
3 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:01.29 0.200
4 109 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.36 0.269
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.39 0.200
2 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.81 0.235
3 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.28 0.198
4 203 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:04.00 0.201
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.18 0.256
2 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:05.44 0.211
3 27 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:07.51 0.241
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 53.29 0.235 11.00
2 227 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.81 0.210 9.00
3 236 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 55.91 0.236 8.00
4 265 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 56.55 0.246 7.00
5 58 Hálová KaterinaHálová Katerina 810625 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.90 0.278 6.00
6 63 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.24 0.233 5.00
7 252 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 57.52 0.236 4.00
8 68 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 58.68 0.189 3.00
9 266 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.55 0.200 2.00
10 264 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.31 0.200 1.00
11 104 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.63 0.300
12 103 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.65 0.198
13 183 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.17 0.200
14 135 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:01.29 0.200
15 66 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:01.31 0.352
16 109 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.36 0.269
17 202 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:01.39 0.200
18 169 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:01.81 0.235
19 201 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.28 0.198
20 203 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:04.00 0.201
21 230 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.18 0.256
22 232 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:05.44 0.211
23 27 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:07.51 0.241
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.241
233 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS