<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:54.06 11.00
2 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:55.47 9.00
3 60 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:56.21 8.00
4 29 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:56.87 7.00
5 159 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.02 6.00
6 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.03 5.00
7 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:03.14 4.00
8 120 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.34 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:06.13 3.00
2 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:07.11
3 21 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.16
4 143 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:10.55 1.00
5 117 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:12.32
6 57 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 2:13.12
7 141 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:15.74
8 37 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.64
9 77 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.51
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:54.06 11.00
2 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:55.47 9.00
3 60 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:56.21 8.00
4 29 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:56.87 7.00
5 159 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.02 6.00
6 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.03 5.00
7 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:03.14 4.00
8 139 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:06.13 3.00
9 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:07.11
10 120 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.34 2.00
11 21 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.16
12 143 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:10.55 1.00
13 117 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:12.32
14 57 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 2:13.12
15 141 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:15.74
16 37 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.64
17 77 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.51

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:13.07
2 87 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.10 11.00
3 126 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:19.22 9.00
4 181 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.12 8.00
5 45 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:22.06 7.00
6 56 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:24.97
7 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:26.52 6.00
8 131 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:34.92 5.00
9 83 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:41.16 4.00
10 152 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:47.38
Celkom 10 pretekárov