<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.96 0.180 11.00
2 126 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00 0.135 9.00
3 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.18 0.164 8.00
MS 110 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.20 0.165
5 127 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.34 0.194 7.00
6 256 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.35 0.150 6.00
7 172 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.37 0.168 3.00
8 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.56 0.195
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:55) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 293 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.32 0.169
2 184 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.36 0.180 5.00
3 182 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.149 4.00
4 178 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.61 0.149
5 85 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.62 0.174
6 221 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.66 0.207
7 53 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.91 0.112
157 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 13:55) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.47 0.188 2.00
2 83 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.53 0.158 1.00
3 229 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.182
4 68 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.00 0.161
5 186 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.208
MS 174 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.18 0.185
MS 196 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.89 0.280
8 179 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.18 0.230
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Sillik GáborSillik Gábor 920114 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.76 0.188
2 273 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 11.80 0.161
3 152 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.81 0.172
4 271 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.17 0.163
5 18 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.20 0.141
6 21 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.79 0.185
7 272 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.55 0.222
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.96 0.180 11.00
2 126 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00 0.135 9.00
3 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.18 0.164 8.00
4 110 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.20 0.165
5 293 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.32 0.169
6 127 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.34 0.194 7.00
7 256 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.35 0.150 6.00
8 184 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.36 0.180 5.00
9 172 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.37 0.168 3.00
9 182 Hanic MárioHanic Mário 990917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.37 0.149 4.00
11 170 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.47 0.188 2.00
12 83 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.53 0.158 1.00
13 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.56 0.195
14 229 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.57 0.182
15 178 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.61 0.149
16 85 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.62 0.174
17 221 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.66 0.207
18 253 Sillik GáborSillik Gábor 920114 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.76 0.188
19 273 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 11.80 0.161
20 152 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.81 0.172
21 53 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.91 0.112
22 68 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.00 0.161
23 186 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.208
24 271 Beláň MarekBeláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.17 0.163
25 174 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.18 0.185
26 18 Táborský PavolTáborský Pavol 010621 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.20 0.141
27 21 Vnučko DanielVnučko Daniel 970625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.79 0.185
28 196 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.89 0.280
29 272 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.55 0.222
30 179 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.18 0.230
157 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05 0.137 11.00
2 96 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.25 0.187 8.00
3 103 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.33 0.163 7.00
MS 34 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 1 12.52 0.170
5 136 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.68 0.165 4.00
MS 59 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.71 0.203
MS 57 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.91 0.281
8 166 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.13 0.200 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 108 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 12.86 0.164
2 240 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.07 0.325 3.00
3 212 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.13 0.174 2.00
MS 33 Mariel EmilyMariel Emily 050101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 3 13.31 0.193
5 257 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.40 0.345
6 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.48 0.296
7 243 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.55 0.391
8 93 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.73 0.362
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.64 0.184 6.00
2 97 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.66 0.404 5.00
3 144 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.58 0.199
4 261 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.65 0.225
5 107 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 14.03 0.205
6 242 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.04 0.245
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.23 0.244 9.00
MS 237 Kicová SáraKicová Sára 030902 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 0.167
3 203 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.13 0.290
4 239 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 0.227
5 278 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.22 0.200
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05 0.137 11.00
2 208 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.23 0.244 9.00
3 96 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.25 0.187 8.00
4 103 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.33 0.163 7.00
5 34 Strohmayer-Dangl CatherinaStrohmayer-Dangl Catherina 030101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 1 12.52 0.170
6 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.64 0.184 6.00
7 97 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.66 0.404 5.00
8 136 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.68 0.165 4.00
9 59 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.71 0.203
10 108 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 12.86 0.164
11 57 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.91 0.281
12 240 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.07 0.325 3.00
13 166 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.13 0.200 1.00
13 212 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.13 0.174 2.00
15 33 Mariel EmilyMariel Emily 050101 Laufteam Burgenland EisenstadtLaufteam Burgenland Eisenstadt 3 13.31 0.193
16 237 Kicová SáraKicová Sára 030902 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 0.167
17 257 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.40 0.345
18 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.48 0.296
19 243 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.55 0.391
20 144 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.58 0.199
21 261 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.65 0.225
22 93 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.73 0.362
23 107 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 14.03 0.205
24 242 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.04 0.245
25 203 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.13 0.290
26 239 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 0.227
27 278 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.22 0.200