<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ATHLETICS INDOOR OSTRAVA II

Ostrava CZE (5. 2. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:22.06
3 Kišš MátéKišš Máté 991215 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:22.69
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24.62
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:22.66
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:23.58
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:23.28
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:22.06
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:22.66
3 Kišš MátéKišš Máté 991215 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:22.69
4 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:23.28
5 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:23.58
6 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24.62

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:25.84
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24.82
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:25.38
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:25.66
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:29.00
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:26.34
3 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:27.17
4 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:27.98
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ut, 5.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:27.27
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:27.28
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24.82
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:25.38
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:25.66
4 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:25.84
5 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:26.34
6 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:27.17
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:27.27
8 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:27.28
9 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:27.98
10 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:29.00