<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:22.87 0.193 8.00
4 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.259 4.00
5 27 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:24.17 0.240 2.00
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:23.23 0.199 7.00
2 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:23.65 0.187 6.00
3 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:23.70 0.165 5.00
4 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:23.97 0.256 3.00
5 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:24.21 0.198 1.00
6 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:24.95 0.203
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:24.80 0.245
2 128 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:25.51 0.199
3 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:25.86 0.200
4 274 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:26.07 0.168
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:22.87 0.193 8.00
4 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:23.23 0.199 7.00
5 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:23.65 0.187 6.00
6 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:23.70 0.165 5.00
7 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.259 4.00
8 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:23.97 0.256 3.00
9 27 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:24.17 0.240 2.00
10 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:24.21 0.198 1.00
11 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:24.80 0.245
12 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:24.95 0.203
13 128 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:25.51 0.199
14 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:25.86 0.200
15 274 Balko FilipBalko Filip 021219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:26.07 0.168
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:26.96 9.00
3 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:27.20 7.00
4 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.32 6.00
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:27.37 5.00
6 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:28.80 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:27.06 8.00
2 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:27.72 3.00
3 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:28.15 2.00
4 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:30.43
5 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:31.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:27.67 4.00
2 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 020428 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:26.96 9.00
3 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:27.06 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:27.20 7.00
5 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.32 6.00
6 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:27.37 5.00
7 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:27.67 4.00
8 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:27.72 3.00
9 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:28.15 2.00
10 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:28.80 1.00
11 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:30.43
12 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:31.33
13 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 020428 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 050611 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS