<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.87 0.193 8.00
4 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.77 0.259 4.00
5 27 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.17 0.240 2.00
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23 0.199 7.00
2 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.65 0.187 6.00
3 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.70 0.165 5.00
4 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.97 0.256 3.00
5 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.198 1.00
6 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.95 0.203
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.80 0.245
2 128 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.51 0.199
3 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 25.86 0.200
4 274 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.07 0.168
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.87 0.193 8.00
4 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23 0.199 7.00
5 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.65 0.187 6.00
6 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.70 0.165 5.00
7 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.77 0.259 4.00
8 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.97 0.256 3.00
9 27 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.17 0.240 2.00
10 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.198 1.00
11 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.80 0.245
12 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.95 0.203
13 128 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.51 0.199
14 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 25.86 0.200
15 274 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.07 0.168
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.96 9.00
3 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.20 7.00
4 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.32 6.00
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.37 5.00
6 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.80 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.06 8.00
2 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.72 3.00
3 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.15 2.00
4 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
5 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.67 4.00
2 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 020428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.96 9.00
3 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.06 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.20 7.00
5 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.32 6.00
6 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.37 5.00
7 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.67 4.00
8 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.72 3.00
9 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.15 2.00
10 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.80 1.00
11 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
12 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.33
13 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 020428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS