<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 Q 0.161
2 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 q 0.169
3 157 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.48 0.170
4 143 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 07.50 0.192
5 154 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.59 0.142
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.64 0.159
7 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.67 0.198
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.31 Q 0.158
2 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.38 q 0.187
3 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.44 0.205
4 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.51 0.171
5 199 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.56 0.191
6 169 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.65 0.188
7 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.65 0.216
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.23 Q 0.188
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.30 q 0.178
3 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.178
4 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.51 0.178
5 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.60 0.223
6 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.66 0.203
7 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.71 0.331
8 21 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.78 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.2.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.39 Q 0.304
2 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.42 q 0.169
3 35 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 07.46 0.381
4 317 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.51 0.152
5 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.53 0.149
6 77 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.64 0.394
7 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.67 0.230
8 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.76 0.527
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.23 Q 0.188
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.30 q 0.178
3 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.31 Q 0.158
4 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.38 q 0.187
5 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.39 Q 0.304
6 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.42 Q 0.161
6 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.42 q 0.169
8 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 q 0.169
8 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.44 0.205
10 35 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 07.46 0.381
11 157 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 5 07.48 0.170
12 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49 0.178
13 143 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 07.50 0.192
14 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.51 0.171
14 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.51 0.178
14 317 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.51 0.152
17 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.53 0.149
18 199 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.56 0.191
19 154 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.59 0.142
20 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.60 0.223
21 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.64 0.159
21 77 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.64 0.394
23 169 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.65 0.188
23 117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.65 0.216
25 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.66 0.203
26 13 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.67 0.198
26 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.67 0.230
28 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.71 0.331
29 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.76 0.527
30 21 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.78 0.177

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.16 0.178
2 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.27 0.154
3 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.32 0.206
4 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.34 0.144
5 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.36 0.173
6 38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 07.37 0.526
7 79 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.38 0.175
8 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.40 0.184
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 Q 0.206
2 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 q 0.215
3 162 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.24 0.356
4 243 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.172
5 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.45 0.200
6 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.69 0.181
7 247 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.84 0.180
8 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 1 08.92 0.196
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.99 Q 0.156
2 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.07 q 0.156
3 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.14 q 0.153
4 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.38 0.174
5 66 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.42 0.197
6 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 0.336
7 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.412
8 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.78 0.361
Poznámky:
Mišovičová Katarína - žltá karta podľa pravidla 162/5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.90 Q 0.203
2 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.23 0.180
3 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 0.179
4 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.42 0.155
5 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.44 0.347
6 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.61 0.374
7 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.166
8 238 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.188
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.96 Q 0.192
2 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.14 q 0.184
3 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.30 0.200
4 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.35 0.192
5 222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.65 0.567
6 260 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.72 0.475
7 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.74 0.229
244 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 Q 0.206
2 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.90 Q 0.203
3 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 q 0.215
4 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.96 Q 0.192
5 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.99 Q 0.156
6 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.07 q 0.156
7 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.14 q 0.153
7 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.14 q 0.184
9 241 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.23 0.180
10 162 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.24 0.356
11 243 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.172
12 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.30 0.200
13 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 0.179
14 254 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.35 0.192
15 71 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.38 0.174
16 66 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.42 0.197
16 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.42 0.155
18 18 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.44 0.347
19 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.45 0.200
20 191 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.61 0.374
21 222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.65 0.567
22 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.69 0.181
22 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 0.336
22 214 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.69 0.166
25 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.412
26 260 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.72 0.475
27 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.74 0.229
28 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.78 0.361
29 238 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.80 0.188
30 247 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.84 0.180
31 165 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 1 08.92 0.196
244 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.80 0.215
2 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.88 0.186
3 32 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.91 0.196
4 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.95 0.168
5 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.07 0.158
6 103 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.15 0.148
7 205 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.15 0.190
8 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.22 0.165
Celkom 8 pretekárov