<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (25. 8. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 25.8.2019 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Friš JanFriš Jan 95 95 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.00 11.00
2 186 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:56.32 9.00
3 120 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.50 8.00
4 206 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.10 7.00
5 76 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:59.12 6.00
6 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.65 5.00
7 189 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.34 4.00
8 224 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:03.05 3.00
9 227 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:03.89 2.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.8.2019 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:03.93
2 171 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:08.40
3 110 Kalina AdamKalina Adam 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 2:08.87
4 199 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:10.33 1.00
5 80 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:10.67
6 36 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:11.13
7 275 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:12.80
8 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.54
207 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Friš JanFriš Jan 95 95 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.00 11.00
2 186 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:56.32 9.00
3 120 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.50 8.00
4 206 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.10 7.00
5 76 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:59.12 6.00
6 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:59.65 5.00
7 189 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.34 4.00
8 224 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:03.05 3.00
9 227 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:03.89 2.00
10 35 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:03.93
11 171 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:08.40
12 110 Kalina AdamKalina Adam 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 2:08.87
13 199 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:10.33 1.00
14 80 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:10.67
15 36 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:11.13
16 275 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:12.80
17 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.54
207 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 25.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:18.12 11.00
2 212 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:20.17 9.00
3 237 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:21.33 8.00
4 101 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:23.00 7.00
5 149 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:29.24 6.00
6 219 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:34.61 5.00
7 145 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:37.38 4.00
8 273 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:37.41
Celkom 8 pretekárov