<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.70 7.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.18 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.00 7.00
2 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 25.23 5.00
3 105 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.54 4.00
4 106 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.18 3.00
105 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.01 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.24 9.00
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.93 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.74 8.00
MS Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.58
3 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.71 5.00
4 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79 4.00
5 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.88 2.00
6 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.99
Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.98 1.00
2 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.11
3 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.20
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.58
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.19
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.86
7 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.01 6.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.11
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.69
4 113 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.77
5 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.95
6 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.04
Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85 3.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.01 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.24 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.74 8.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.93 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.01 6.00
6 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.58
7 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.71 5.00
8 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79 4.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85 3.00
10 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.88 2.00
11 112 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.98 1.00
12 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.99
13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.11
13 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.11
15 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.20
16 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.58
17 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 25.69
18 113 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.77
19 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.95
20 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.00
21 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.19
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.86
23 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.04
24 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.23
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.52
Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.08 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.56 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.74 7.00
5 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.05
Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.00 5.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.09 4.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.80 2.00
MS Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.86
5 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.94 1.00
6 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.11
7 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.70
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 30.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.87 6.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.75
3 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.47
4 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.63
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 32.49
Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.79
2 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.66
3 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
4 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 31.55
5 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 15:25) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.77 3.00
2 125 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.48
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 30.71
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.51
5 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.86
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97 11.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.56 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.74 7.00
5 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.87 6.00
6 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.00 5.00
7 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.09 4.00
8 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.77 3.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.80 2.00
10 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.86
11 126 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.94 1.00
12 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.05
13 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 28.11
14 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.70
15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.75
16 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.79
17 125 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.48
18 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.66
19 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 30.05
20 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.47
21 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.63
22 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 30.71
23 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
24 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.51
25 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 31.55
26 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.30
27 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 32.49
28 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.86
Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 DNS
Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS