<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (26. 1. 2019)

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.68 0.228
3 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.36 0.223
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 011107 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
120 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 0.161
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163 / 3
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.18 0.172
2 60 Čech MartinČech Martin 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.18 0.154
3 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 42.56 0.177
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 000824 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Majerčák JakubMajerčák Jakub 000710 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 35.49 0.211
2 23 Zajíc TomášZajíc Tomáš 010116 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 36.04 0.197
3 71 Antal KristófAntal Kristóf 011129 ARAKARAK 2 37.90 0.175
4 195 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 40.09 0.366
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.03 0.224
2 85 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 38.52 0.155
3 100 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 40.61 0.207
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Podaný JakubPodaný Jakub 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.33 0.184
2 83 Rab ÁkosRab Ákos 010719 PSN Zrt.PSN Zrt. 1 37.63 0.166
3 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.48 0.355
4 65 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.52 0.195
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.99 0.167
2 61 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.90 0.168
48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010928 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Majerčák JakubMajerčák Jakub 000710 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 3 35.49 0.211
2 23 Zajíc TomášZajíc Tomáš 010116 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 36.04 0.197
3 136 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.18 0.172
4 182 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.68 0.228
5 101 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.99 0.167
6 66 Podaný JakubPodaný Jakub 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.33 0.184
7 83 Rab ÁkosRab Ákos 010719 PSN Zrt.PSN Zrt. 1 37.63 0.166
8 71 Antal KristófAntal Kristóf 011129 ARAKARAK 2 37.90 0.175
8 61 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 37.90 0.168
10 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.03 0.224
11 155 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.48 0.355
12 85 Kuzma LukaKuzma Luka 011023 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 38.52 0.155
13 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.36 0.223
14 65 Pešek TomášPešek Tomáš 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 39.52 0.195
15 195 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 40.09 0.366
16 100 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 40.61 0.207
17 60 Čech MartinČech Martin 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.18 0.154
18 99 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 42.56 0.177
30 Kolunbán KristófKolunbán Kristóf 011107 Haladás VSEHaladás VSE 4 DNS
120 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 0.161
22 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 000824 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 4 DNS
68 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
48 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 010928 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Janža MajJanža Maj 031208 AK PomurjeAK Pomurje 3 36.86 0.150
2 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.32 0.214
3 116 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.87 0.154
3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Vidovič ValentinVidovič Valentin 030309 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.89 0.182
2 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 030804 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.05 0.215
3 70 Březka IvoBřezka Ivo 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.46 0.160
4 126 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 47.33 0.231
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.06 0.198
2 105 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 37.58 0.232
3 146 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 38.98 0.182
164 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 030129 AK VelenjeAK Velenje 4 37.15 0.152
2 25 Galántai BenceGalántai Bence 020307 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 37.45 0.168
3 43 Krejan NejcKrejan Nejc 020604 AK VelenjeAK Velenje 1 38.78 0.217
4 32 Németh BenceNémeth Bence 030919 Haladás VSEHaladás VSE 2 41.02 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.55 0.161
2 67 Stehno RomanStehno Roman 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 39.33 0.192
3 110 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.06 0.147
4 13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.98 0.210
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 030401 ARAKARAK 3 40.18 0.205
2 62 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 031021 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.29 0.160
3 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.95 0.274
4 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.31 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 26.1.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.74 0.199
2 133 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 41.10 0.193
3 193 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 41.51 0.175
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 030925 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Janža MajJanža Maj 031208 AK PomurjeAK Pomurje 3 36.86 0.150
2 152 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.06 0.198
3 49 Turinek TomažTurinek Tomaž 030129 AK VelenjeAK Velenje 4 37.15 0.152
4 25 Galántai BenceGalántai Bence 020307 TSC-GeotechTSC-Geotech 3 37.45 0.168
5 105 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 37.58 0.232
6 59 Vidovič ValentinVidovič Valentin 030309 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.89 0.182
7 9 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.32 0.214
8 12 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.55 0.161
9 43 Krejan NejcKrejan Nejc 020604 AK VelenjeAK Velenje 1 38.78 0.217
10 146 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 38.98 0.182
11 31 Mohácsi HunorMohácsi Hunor 030804 Haladás VSEHaladás VSE 3 39.05 0.215
12 67 Stehno RomanStehno Roman 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 39.33 0.192
13 70 Březka IvoBřezka Ivo 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.46 0.160
14 74 Károlyi SomaKárolyi Soma 030401 ARAKARAK 3 40.18 0.205
15 62 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 031021 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.29 0.160
16 10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.74 0.199
17 115 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.95 0.274
18 32 Németh BenceNémeth Bence 030919 Haladás VSEHaladás VSE 2 41.02 0.196
19 110 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.06 0.147
20 133 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 41.10 0.193
21 193 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 41.51 0.175
22 7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.31 0.200
23 13 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.98 0.210
24 116 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.87 0.154
25 126 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 47.33 0.231
3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
164 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
52 Nahler NicolausNahler Nicolaus 030925 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 4 DNS

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 40.64 0.206
2 257 Špániková DenisaŠpániková Denisa 011116 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.93 0.171
3 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 1 43.10 0.210
255 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 000108 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.51 0.227
2 299 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 43.94 0.172
3 249 Prosen ReneProsen Rene 000919 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 44.84 0.196
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 283 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 010418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 45.51 0.368
3 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 000205 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.89 0.172
309 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.307
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163 / 3
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 40.64 0.206
2 297 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.51 0.227
3 257 Špániková DenisaŠpániková Denisa 011116 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 41.93 0.171
4 322 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 1 43.10 0.210
5 299 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 43.94 0.172
6 249 Prosen ReneProsen Rene 000919 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 44.84 0.196
7 283 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 010418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 45.51 0.368
8 246 Heinrih EvaHeinrih Eva 000205 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 47.89 0.172
255 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 000108 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
309 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.307

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.75 0.194
2 256 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 021027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 41.81 0.194
3 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 48.39 0.119
382 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Fekete JúliaFekete Júlia 050420 VEDACVEDAC 4 42.95 0.176
2 335 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.25 0.211
3 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 45.96 0.131
4 259 Ranca ŽivaRanca Živa 030107 AK PomurjeAK Pomurje 1 52.09 0.156
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.84 0.206
2 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 44.73 0.198
3 14 Gulyás ZóraGulyás Zóra 051012 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 48.26 0.223
4 270 Horvat LeoniHorvat Leoni 050101 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 1 52.04 0.286
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 45.98 0.442
2 224 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 020529 AK VelenjeAK Velenje 3 46.12 0.187
3 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.87 0.206
4 166 Maučec JulijaMaučec Julija 050703 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.43 0.181
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Róka BoraRóka Bora 050422 Szombathelyi SISzombathelyi SI 3 45.63 0.255
2 272 Škodnik LanaŠkodnik Lana 030930 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.10 0.175
3 301 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.12 0.294
4 325 Csaszar ErnaCsaszar Erna 040101 HungaryHungary 4 51.73 0.242
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 26.1.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 041115 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 41.08
2 253 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 44.52
3 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 47.98
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.75 0.194
2 21 Mitanová KaroIínaMitanová KaroIína 041115 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 2 41.08
3 256 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 021027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 41.81 0.194
4 332 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.84 0.206
5 275 Fekete JúliaFekete Júlia 050420 VEDACVEDAC 4 42.95 0.176
6 335 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 43.25 0.211
7 253 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 44.52
8 317 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 44.73 0.198
9 274 Róka BoraRóka Bora 050422 Szombathelyi SISzombathelyi SI 3 45.63 0.255
10 269 Pertoci ZarjaPertoci Zarja 030904 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 45.96 0.131
11 208 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 45.98 0.442
12 224 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 020529 AK VelenjeAK Velenje 3 46.12 0.187
13 250 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 47.98
14 14 Gulyás ZóraGulyás Zóra 051012 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 48.26 0.223
15 306 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 48.39 0.119
16 293 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.87 0.206
17 272 Škodnik LanaŠkodnik Lana 030930 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.10 0.175
18 301 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.12 0.294
19 166 Maučec JulijaMaučec Julija 050703 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 2 51.43 0.181
20 325 Csaszar ErnaCsaszar Erna 040101 HungaryHungary 4 51.73 0.242
21 270 Horvat LeoniHorvat Leoni 050101 AC TJ Slovácká Slávia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slávia Uhers... 1 52.04 0.286
22 259 Ranca ŽivaRanca Živa 030107 AK PomurjeAK Pomurje 1 52.09 0.156
382 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS