<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 52.85 0.200 11.00
2 27 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 54.24 0.198 9.00
3 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.95 0.201 8.00
4 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 55.97 0.235 7.00
5 17 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 56.10 0.265 6.00
6 216 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.25 0.285 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.45 0.492 4.00
2 125 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:10.25 0.284 3.00
3 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:16.69 0.457 2.00
44 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.215
Poznámky:
DQ 163/3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 52.85 0.200 11.00
2 27 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 54.24 0.198 9.00
3 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.95 0.201 8.00
4 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 55.97 0.235 7.00
5 17 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 56.10 0.265 6.00
6 216 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.25 0.285 5.00
7 90 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.45 0.492 4.00
8 125 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:10.25 0.284 3.00
9 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:16.69 0.457 2.00
44 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.215

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.07 0.268 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:02.94 0.268 9.00
3 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.38 0.256 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:03.56 0.247 7.00
5 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.69 0.254 6.00
6 245 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:09.09 0.233
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.47 0.278 5.00
2 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.99 0.289 3.00
3 72 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:06.48 0.235 1.00
4 223 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.19 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:04.52 0.278 4.00
2 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:05.38 0.301 2.00
3 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 030329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.11 0.289
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.07 0.268 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:02.94 0.268 9.00
3 113 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.38 0.256 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:03.56 0.247 7.00
5 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.69 0.254 6.00
6 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.47 0.278 5.00
7 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:04.52 0.278 4.00
8 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.99 0.289 3.00
9 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:05.38 0.301 2.00
10 72 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:06.48 0.235 1.00
11 245 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:09.09 0.233
12 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 030329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.11 0.289
13 223 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.19 0.265