<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.80 0.288 11.00
2 15 Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.48 0.262 9.00
3 37 Kopček, Czako, Lopúch, Novák Kopček, Czako, Lopúch, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.04 0.179 7.00
4 57 Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.43 0.288 6.00
5 94 Žitňák, Mores, Kopček, Kojš Žitňák, Mores, Kopček, Kojš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:30.56 0.163 1.00
6 125 Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:41.24 0.310
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:15.78 0.261 8.00
2 195 Špacír, Minár, Bugár, Mészáros Špacír, Minár, Bugár, Mészáros AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.21 0.187 5.00
3 1 Andi, Hayden, Szarka, Dániel Andi, Hayden, Szarka, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.19 0.310 4.00
4 45 Müller, Balko, Biely, Ďuriš Müller, Balko, Biely, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.14 0.175 3.00
5 273 Laca, Moosch, Sauer, Granský Laca, Moosch, Sauer, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.49 0.263 2.00
6 70 Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:33.12 0.478
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.80 0.288 11.00
2 15 Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.48 0.262 9.00
3 18 Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:15.78 0.261 8.00
4 37 Kopček, Czako, Lopúch, Novák Kopček, Czako, Lopúch, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.04 0.179 7.00
5 57 Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.43 0.288 6.00
6 195 Špacír, Minár, Bugár, Mészáros Špacír, Minár, Bugár, Mészáros AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.21 0.187 5.00
7 1 Andi, Hayden, Szarka, Dániel Andi, Hayden, Szarka, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.19 0.310 4.00
8 45 Müller, Balko, Biely, Ďuriš Müller, Balko, Biely, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.14 0.175 3.00
9 273 Laca, Moosch, Sauer, Granský Laca, Moosch, Sauer, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.49 0.263 2.00
10 94 Žitňák, Mores, Kopček, Kojš Žitňák, Mores, Kopček, Kojš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:30.56 0.163 1.00
11 70 Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:33.12 0.478
12 125 Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:41.24 0.310

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:31.74 0.287 11.00
2 153 Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.82 0.248 9.00
3 112 Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:40.79 0.240 8.00
4 76 Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:44.24 0.336 5.00
5 170 Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.10 0.340 3.00
6 209 Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:57.12 0.462
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:41.71 0.236 7.00
2 161 Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:44.18 0.266 6.00
3 247 Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.54 0.352 4.00
4 99 Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.02 0.245 2.00
5 239 Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.34 0.248
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:48.72 0.235 1.00
2 101 Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.55 0.201
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:31.74 0.287 11.00
2 153 Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.82 0.248 9.00
3 112 Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:40.79 0.240 8.00
4 236 Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:41.71 0.236 7.00
5 161 Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:44.18 0.266 6.00
6 76 Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:44.24 0.336 5.00
7 247 Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.54 0.352 4.00
8 170 Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.10 0.340 3.00
9 99 Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.02 0.245 2.00
10 172 Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:48.72 0.235 1.00
11 239 Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.34 0.248
12 101 Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.55 0.201
13 209 Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:57.12 0.462