<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.91 0.222
2 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.01 0.185
3 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.26 0.153
4 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 25.44 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.24 0.220
2 114 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.66 0.163
3 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.82 0.215
38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.200
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08 0.221
2 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.08 0.207
3 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.57 0.158
4 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.08 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.03 0.181
2 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.38 0.223
3 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.51 0.173
4 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.21 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.35 0.160
2 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.57 0.163
3 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.80 0.157
4 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.18 0.218
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 24.2.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.83 0.190
2 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.27 0.198
3 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.38 0.192
117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF 0.133
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.91 0.222
2 109 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.01 0.185
3 225 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.26 0.153
4 82 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.03 0.181
5 204 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08 0.221
5 248 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.08 0.207
7 233 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.24 0.220
8 234 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.35 0.160
9 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.38 0.223
10 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.51 0.173
11 57 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.57 0.163
12 114 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.66 0.163
13 14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.80 0.157
14 314 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.83 0.190
15 172 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.18 0.218
16 408 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.21 0.232
17 266 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.27 0.198
18 264 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 25.44 0.202
19 187 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.57 0.158
20 60 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.82 0.215
21 251 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.08 0.166
22 228 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.38 0.192
38 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.200
117 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNF 0.133

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41 0.185
2 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.56 0.222
3 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.40 0.292
4 45 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.15 0.221
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.98 0.228
2 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.54 0.158
3 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.65 0.203
4 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.37 0.211
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.26 0.299
2 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.39 0.203
3 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.04 0.170
4 89 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.48 0.154
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 28.09 0.152
2 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.22 0.194
3 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.41 0.191
222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.12 0.167
2 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.66 0.271
3 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.87 0.190
4 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.43 0.284
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 24.2.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.44 0.290
2 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 28.44 0.170
3 239 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.63 0.295
4 44 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.80 0.223
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.41 0.185
2 178 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.56 0.222
3 181 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.40 0.292
4 270 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.98 0.228
5 265 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.26 0.299
6 180 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.39 0.203
7 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.44 0.290
8 207 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.54 0.158
9 212 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.65 0.203
10 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.04 0.170
11 130 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 28.09 0.152
12 245 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.12 0.167
13 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.22 0.194
14 52 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.41 0.191
15 54 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 28.44 0.170
16 63 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.66 0.271
17 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.87 0.190
18 64 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.37 0.211
19 107 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 29.43 0.284
20 89 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.48 0.154
21 239 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.63 0.295
22 44 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.80 0.223
23 45 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.15 0.221
222 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNF