<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 7.00
2 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.76 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláček LukášSedláček Lukáš 010717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.26 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.54 11.00
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.77
4 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.83 8.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.95 4.00
7 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.06 1.00
8 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.97 3.00
2 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.10
3 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.19
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.30
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Bihercz ÁdámBihercz Ádám 030906 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.92 5.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.01 2.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.22
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 12.25
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.72
MS Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.76
7 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.83
8 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.59 9.00
2 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.91 7.00
MS Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.16
4 Čaládi SamuelČaládi Samuel 031229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.30
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.43
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.91
7 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 13.19
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.54 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.59 9.00
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.77
5 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.83 8.00
6 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.91 7.00
7 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 6.00
7 52 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.92 5.00
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.95 4.00
10 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.97 3.00
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.01 2.00
12 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.06 1.00
13 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
14 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.10
15 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.16
16 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.19
17 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.22
18 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 12.25
19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.30
19 Čaládi SamuelČaládi Samuel 031229 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.30
21 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.43
22 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.72
23 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.76
24 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.83
25 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.91
26 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.03
27 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 13.19
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Bihercz ÁdámBihercz Ádám 030906 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:40) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.12
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.16
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.41
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.53
5 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.61
6 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.64
Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.84 11.00
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.85 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.13 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 7.00
5 60 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.49 4.00
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.57 3.00
7 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.73 2.00
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.39 6.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.80 1.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.02
4 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.09
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
6 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.40
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.53
8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 14.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.34
2 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.52
3 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.78
4 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.53
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.67
6 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 16.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 5.00
2 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.41
3 Michnová LeaMichnová Lea 051102 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.72
4 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.84 11.00
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.85 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.13 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 7.00
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.39 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 5.00
7 60 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.49 4.00
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.57 3.00
9 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.73 2.00
10 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.80 1.00
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.02
12 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.09
13 65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.34
14 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
15 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.40
16 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.41
17 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.52
18 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.53
19 Michnová LeaMichnová Lea 051102 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.72
20 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 14.77
21 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.78
22 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.92
23 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.53
24 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.67
25 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 16.39
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:45) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.45
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.52
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.88
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.95
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.21
6 60 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.26
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.27
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.54
Celkom 8 pretekárov