<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (24. 2. 2019)

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:36.39 0.168
2 173 Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.51 0.164
234 Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.194
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Svoreň, Laca, Čery, Labuda Svoreň, Laca, Čery, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:37.35 0.168
2 199 Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:38.60 0.174
251 Nihila, Váňa, Haják, Čerevka Nihila, Váňa, Haják, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.227
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.41
2 157 Federič, Bujna, Paško, Haraslin Federič, Bujna, Paško, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 3 1:39.84
60 Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay Poloha, Vrťo, Mihaľko, Hrudkay ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:36.39 0.168
2 22 Svoreň, Laca, Čery, Labuda Svoreň, Laca, Čery, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:37.35 0.168
3 10 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:38.41
4 199 Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Fuksa, Niko, Kadák, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:38.60 0.174
5 157 Federič, Bujna, Paško, Haraslin Federič, Bujna, Paško, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 3 1:39.84
6 173 Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak Vánovský, Vojtek, Kopček, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.51 0.164
234 Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný Kosár, Drobný, Cisár, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.194
251 Nihila, Váňa, Haják, Čerevka Nihila, Váňa, Haják, Čerevka AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.227
60 Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek Kročka, Bírošík, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová, Húsková, Holešová, Forster Švecová, Húsková, Holešová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:45.80 0.195
2 254 Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:47.98 0.196
3 212 Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:48.46 0.239
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.16 0.192
2 247 Vida, Batky, Behúňová, Majdáková Vida, Batky, Behúňová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.79 0.156
3 18 Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.66 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 2 1:53.00 0.185
2 43 Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:54.68 0.199
3 52 Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:55.74 0.190
4 89 Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:56.43 0.164
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:53.10 0.244
2 195 Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:56.29 0.155
3 260 Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.94 0.291
4 131 Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:12.54 0.211
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová, Húsková, Holešová, Forster Švecová, Húsková, Holešová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:45.80 0.195
2 254 Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:47.98 0.196
3 212 Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Mikušincová, Šupicová, Balajová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:48.46 0.239
4 66 Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová Mišovičová, Ďurišová, Hulíková, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.16 0.192
5 Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Veselská, Gallová, Mnichova, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 2 1:53.00 0.185
6 Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Plšková, Šarinová, Hrbasová, Zavřelová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:53.10 0.244
7 43 Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Kuricová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:54.68 0.199
8 247 Vida, Batky, Behúňová, Majdáková Vida, Batky, Behúňová, Majdáková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:54.79 0.156
9 52 Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Mikulová, Macháčková, Petrovičová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:55.74 0.190
10 195 Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková Koptáková, Hrajnohová, Vašková, Režnáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:56.29 0.155
11 89 Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Zelenáková, Geseová, Štrpková, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:56.43 0.164
12 18 Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Ursíny, Puha, Malovecká, Šranková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.66 0.200
13 260 Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová Semanova, Stanová, Špakovská, Kočová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:00.94 0.291
14 131 Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Lukašíková, Lukašíková, Dybalová, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:12.54 0.211