<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (22. - 23. 6. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:50.50 0.197
2 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.77 0.167
3 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.82 0.199
4 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:51.85 0.175
5 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:52.17 0.182
6 241 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.27 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.33 0.189
2 271 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.14 0.193
3 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.17 0.374
4 223 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.54 0.310
5 123 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:54.49 0.187
6 44 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 0:56.94 0.448
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.06 0.162
2 210 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.83 0.399
3 95 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.95 0.187
4 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.15 0.227
5 253 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.49 0.356
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 22.6.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:54.47 0.167
2 222 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:54.60 0.229
3 105 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.79 0.268
4 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:57.61 0.165
5 29 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.59 0.427
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:50.50 0.197
2 211 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.77 0.167
3 200 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.82 0.199
4 85 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.33 0.189
5 260 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:51.85 0.175
6 235 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:52.17 0.182
7 241 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.27 0.191
8 271 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.14 0.193
9 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:53.17 0.374
10 223 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.54 0.310
11 135 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.06 0.162
12 12 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:54.47 0.167
13 123 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:54.49 0.187
14 222 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:54.60 0.229
15 210 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.83 0.399
16 95 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54.95 0.187
17 136 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.15 0.227
18 253 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.49 0.356
19 105 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.79 0.268
20 44 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 0:56.94 0.448
21 166 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:57.61 0.165
22 29 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:58.59 0.427

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72 0.380
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.179
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:57.95 0.260
4 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.23 0.230
5 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 0.407
6 23 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:00.61 0.525
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.82 0.381
2 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.34 0.577
3 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.88 0.312
4 145 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.29 0.328
5 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:01.77 0.486
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 22.6.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.23 0.416
2 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.68 0.427
3 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:05.01 0.450
4 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:05.76 0.441
5 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:06.29 0.344
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72 0.380
2 267 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.179
3 62 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:57.95 0.260
4 269 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.23 0.230
5 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 0.407
6 266 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.82 0.381
7 148 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.34 0.577
8 23 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:00.61 0.525
9 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.88 0.312
10 145 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.29 0.328
11 98 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:01.77 0.486
12 230 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.23 0.416
13 248 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.68 0.427
14 179 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:05.01 0.450
15 167 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:05.76 0.441
16 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:06.29 0.344