<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.14 0.146
MS 254 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.21 0.197
MS 50 Kincl DanielKincl Daniel 98 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.28 0.189
MS 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.32 0.195
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.34 0.159
MS 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.37 0.176
MS 211 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 91 91 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.98 0.199
83 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.60 0.186
MS 209 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.21 0.176
3 94 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50 0.234
4 35 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.86 0.196
MS 237 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95 0.146
MS 64 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 09.12 0.217
7 18 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.72 0.175
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.14 0.146
2 254 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.21 0.197
3 50 Kincl DanielKincl Daniel 98 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 07.28 0.189
4 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.32 0.195
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.34 0.159
6 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.37 0.176
7 213 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.60 0.186
8 211 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 91 91 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.98 0.199
9 209 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.21 0.176
10 94 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50 0.234
11 35 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.86 0.196
12 237 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.95 0.146
13 64 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 09.12 0.217
14 18 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.72 0.175
83 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.08 0.151
2 23 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.10 0.156
3 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.19 0.157
4 254 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.25 0.169
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 07.34 0.168
6 50 Kincl DanielKincl Daniel 98 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 07.34 0.182
7 210 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.37 0.170
8 144 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.43 0.151
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 0.142
2 23 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.12 0.144
3 184 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.39 0.196
MS 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František 01 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.41 0.197
MS 141 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.56 0.172
MS 267 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.62 0.167
MS 263 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.65 0.174
8 228 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.72 0.144
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Střelec MikulášStřelec Mikuláš 01 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 07.39 0.207
MS 142 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.72 0.570
3 102 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.179
MS 246 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.82 0.170
183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.196
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 0.142
2 23 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.12 0.144
3 184 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.39 0.196
3 55 Střelec MikulášStřelec Mikuláš 01 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 07.39 0.207
5 56 Vejmělek FrantišekVejmělek František 01 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.41 0.197
6 141 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.56 0.172
7 267 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.62 0.167
8 263 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.65 0.174
9 228 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.72 0.144
9 142 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.72 0.570
11 102 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.179
12 246 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.82 0.170
183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.196

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.45 0.184
MS 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 02 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.47 0.185
MS 268 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.48 0.173
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.49 0.168
5 160 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 07.60 0.189
MS 51 Krátký MichalKrátký Michal 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 07.79 0.200
7 74 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.89 0.205
107 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.46 0.189
MS 256 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.54 0.177
MS 53 Morong PavelMorong Pavel 02 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.60 0.181
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 07.63 0.181
MS 262 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.66 0.154
6 33 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.68 0.163
7 93 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.218
8 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.83 0.225
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.160
2 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.189
3 91 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.71 0.209
4 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.72 0.195
MS 145 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.88 0.214
6 97 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.95 0.155
MS 257 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.99 0.183
82 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ -0.126
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.84 0.156
MS 154 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 07.86 0.150
3 197 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.13 0.259
MS 169 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 0.358
5 120 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.17 0.147
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.06 0.177
2 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.14 0.182
3 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.14 0.211
4 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.45 0.256
5 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.90 0.580
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.45 0.184
2 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.46 0.189
3 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 02 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.47 0.185
4 268 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.48 0.173
5 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.49 0.168
5 85 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.160
7 256 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.54 0.177
8 160 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 07.60 0.189
8 53 Morong PavelMorong Pavel 02 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.60 0.181
10 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 07.63 0.181
11 262 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.66 0.154
12 33 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.68 0.163
13 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.70 0.189
14 91 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.71 0.209
15 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.72 0.195
16 93 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.218
17 51 Krátký MichalKrátký Michal 03 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 07.79 0.200
18 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.83 0.225
19 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.84 0.156
20 154 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 07.86 0.150
21 145 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.88 0.214
22 74 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.89 0.205
23 97 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.95 0.155
24 257 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.99 0.183
25 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.06 0.177
26 197 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.13 0.259
26 169 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 08.13 0.358
28 95 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.14 0.182
28 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.14 0.211
30 120 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.17 0.147
31 147 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.45 0.256
32 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.90 0.580
107 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DQ
82 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ -0.126

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.41 0.192
2 220 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.42 0.156
3 85 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.50 0.139
4 160 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.56 0.183
5 33 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.61 0.165
6 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.62 0.218
7 91 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.75 0.176
8 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.88 0.382
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 166 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.35 0.171
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.41 0.151
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.52 0.210
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 0.189
5 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.220
6 98 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.82 0.227
7 19 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.82 0.223
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.88 0.220
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.151
MS 264 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.76 0.169
3 202 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.79 0.169
4 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.93 0.170
5 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 0.201
6 206 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 0.387
7 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.22 0.159
8 61 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.43 0.165
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.06 0.211
2 159 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.15 0.146
3 207 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.23 0.195
4 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.220
5 208 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.43 0.173
MS 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.47 0.149
7 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67 0.406
178 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.168
2 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.55 0.183
MS 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.56 0.166
4 182 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.65 0.175
5 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.91 0.156
6 121 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.96 0.178
7 122 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.10 0.157
8 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.11 0.171
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 587 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47 0.187
2 172 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.188
3 62 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.32 0.166
4 116 Batka OndrejBatka Ondrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.50 0.200
5 88 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.52 0.269
6 586 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 0.618
7 180 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.07 0.520
114 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.35 0.171
2 111 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.41 0.151
3 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.52 0.210
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 0.189
5 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.72 0.220
6 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76 0.151
6 264 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.76 0.169
8 202 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.79 0.169
9 98 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.82 0.227
9 19 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.82 0.223
11 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.88 0.220
12 76 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.93 0.170
13 14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 0.201
14 92 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.06 0.211
15 206 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.11 0.387
16 159 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 08.15 0.146
17 200 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.22 0.159
18 207 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.23 0.195
19 12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.220
20 61 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.43 0.165
20 208 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.43 0.173
22 99 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.168
23 245 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.47 0.149
23 587 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47 0.187
25 104 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.55 0.183
26 168 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.56 0.166
27 182 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.65 0.175
28 17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67 0.406
29 140 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.91 0.156
30 121 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.96 0.178
31 122 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.10 0.157
32 133 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.11 0.171
33 172 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.188
34 62 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.32 0.166
35 116 Batka OndrejBatka Ondrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.50 0.200
36 88 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.52 0.269
37 586 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 0.618
38 180 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.07 0.520
178 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
114 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.42 0.171
2 215 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.46 0.155
3 90 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.65 0.192
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.68 0.176
5 19 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.70 0.165
6 109 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.84 0.172
7 202 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.84 0.136
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.04 0.226
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
MS 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.84 0.167
3 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.39 0.553
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.84 0.167
MS 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 1 07.92 0.159
4 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 0.155
MS 403 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.95 0.193
MS 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.18 0.180
7 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.24 0.216
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Poznámky:
Juniorky+ženy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.95 0.215
2 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.137
3 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.39 0.553
MS 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64 0.315
5 449 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.10 0.444
MS 561 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.26 0.458
Poznámky:
Juniorky+ženy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.187
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.84 0.167
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 1 07.92 0.159
3 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.92 0.155
5 403 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.95 0.193
5 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.95 0.215
7 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.18 0.180
8 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.24 0.216
9 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.137
10 479 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.39 0.553
11 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.64 0.315
12 449 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.10 0.444
13 561 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.26 0.458
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 0.164
2 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.81 0.189
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 2 07.86 0.151
4 403 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.93 0.180
5 524 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.96 0.156
6 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.01 0.252
7 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.22 0.258
482 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.92 0.195
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.09 0.364
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.10 0.139
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.19 0.183
5 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30 0.181
6 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.33 0.208
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35 0.172
8 459 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.41 0.252
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 356 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 0.185
2 471 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.59 0.218
MS 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.59 0.407
MS 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.202
5 329 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.64 0.139
6 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.75 0.136
7 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.79 0.185
MS 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.95 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 503 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.51 0.196
2 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.66 0.199
MS 567 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.74 0.182
MS 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.87 0.336
5 276 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.98 0.311
6 303 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.04 0.332
550 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
549 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.82 0.182
2 504 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.89 0.203
3 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 0.210
4 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.14 0.316
MS 401 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.363
6 477 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.42 0.159
7 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.48 0.250
8 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.60 0.357
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 556 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.61 0.189
MS 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.94 0.295
3 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 0.289
4 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.205
MS 543 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.37 0.284
MS 560 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.58 0.217
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.92 0.195
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.09 0.364
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.10 0.139
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.19 0.183
5 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30 0.181
6 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.33 0.208
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35 0.172
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 0.185
9 459 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.41 0.252
10 503 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.51 0.196
11 471 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.59 0.218
11 269 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.59 0.407
13 556 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.61 0.189
14 314 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.202
15 329 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.64 0.139
16 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.66 0.199
17 567 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.74 0.182
18 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.75 0.136
19 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.79 0.185
20 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.82 0.182
21 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.87 0.336
22 504 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.89 0.203
23 586 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.94 0.295
24 442 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.95 0.186
25 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.96 0.210
26 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 0.289
27 276 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.98 0.311
28 303 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.04 0.332
29 378 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.14 0.316
30 401 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.363
31 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.205
32 543 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.37 0.284
33 477 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.42 0.159
34 516 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.48 0.250
35 560 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.58 0.217
36 468 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.60 0.357
550 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
549 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.76 0.179
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.98 0.161
3 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.19 0.148
4 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.22 0.162
5 291 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.26 0.194
6 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.27 0.178
7 355 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.27 0.163
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.45 0.185
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.05 0.199
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.11 0.172
MS 582 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.23 0.166
MS 435 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.376
MS 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.27 0.207
MS 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 8 08.41 0.197
7 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.42 0.272
MS 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.50 0.196
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 0.161
MS 548 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.39 0.297
3 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.59 0.181
4 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.59 0.175
5 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.60 0.139
MS 446 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.62 0.158
7 488 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.63 0.138
8 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70 0.176
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33
2 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.42 0.179
3 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.46 0.293
MS 434 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.47 0.315
5 293 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 0.203
MS 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.62 0.181
MS 270 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 0.549
8 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.67 0.184
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.69 0.236
2 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71 0.299
MS 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 0.161
MS 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 0.374
5 397 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.77 0.221
MS 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.85 0.371
MS 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.87 0.168
MS 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.90 0.197
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.69 0.181
2 321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.70 0.178
MS 441 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.78 0.223
MS 538 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.89 0.183
5 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.91 0.140
6 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.95 0.270
MS 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.12 0.164
313 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.80 0.179
2 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.99 0.290
3 296 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.99 0.204
4 388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.08 0.164
MS 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.13 0.344
6 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.43 0.257
7 486 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.60 0.156
422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.80 0.226
2 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.93 0.166
MS 559 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10 0.243
4 484 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.28 0.167
MS 416 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.40 0.188
MS 569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.43 0.281
MS 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86 0.394
8 473 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87 0.278
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.19 0.171
2 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30 0.241
3 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.48 0.593
4 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.51 0.524
5 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.60 0.160
MS 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.64 0.207
7 280 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.67 0.180
8 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.70 0.219
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22 0.168
2 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.45 0.226
3 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.58 0.235
4 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.180
5 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.66 0.317
6 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70 0.203
7 330 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.403
8 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.02 0.371
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48 0.363
MS 547 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.02 0.208
3 409 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.36 0.495
4 407 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.39 0.220
5 405 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.59 0.538
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16 0.205
MS 562 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.43 0.204
3 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.53 0.434
4 410 Vaculková KarolínaVaculková Karolína 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.94 0.176
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.05 0.199
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.11 0.172
3 582 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.23 0.166
4 435 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.376
5 542 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.27 0.207
6 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.33
7 418 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 0.161
8 548 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.39 0.297
9 433 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 8 08.41 0.197
10 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.42 0.272
10 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.42 0.179
12 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.46 0.293
13 434 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.47 0.315
14 445 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.50 0.196
15 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.59 0.181
15 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.59 0.175
17 394 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.60 0.139
18 446 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.62 0.158
18 293 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 0.203
18 563 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.62 0.181
18 270 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 0.549
22 488 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.63 0.138
23 282 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.67 0.184
24 299 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.69 0.236
24 298 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.69 0.181
26 350 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70 0.176
26 321 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.70 0.178
28 334 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71 0.299
28 552 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.71 0.161
30 557 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 0.374
30 397 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.77 0.221
32 441 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.78 0.223
33 588 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.80 0.179
33 458 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.80 0.226
35 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.85 0.371
36 312 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.87 0.168
37 538 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.89 0.183
38 439 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.90 0.197
39 323 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.91 0.140
40 324 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.93 0.166
41 309 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.95 0.270
42 336 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.99 0.290
42 296 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.99 0.204
44 388 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.08 0.164
45 559 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10 0.243
46 537 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.12 0.164
47 491 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.13 0.344
48 335 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16 0.205
49 337 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.19 0.171
50 331 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22 0.168
51 484 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.28 0.167
52 363 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30 0.241
53 416 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.40 0.188
54 281 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.43 0.257
54 569 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.43 0.281
54 562 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.43 0.204
57 338 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.45 0.226
58 487 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.48 0.593
58 464 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48 0.363
60 492 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.51 0.524
61 346 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.53 0.434
62 361 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.58 0.235
63 486 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.60 0.156
63 302 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.60 0.160
65 495 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.180
66 417 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.64 0.207
67 523 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.66 0.317
68 280 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.67 0.180
69 396 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.70 0.219
69 342 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.70 0.203
71 330 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.403
72 440 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.86 0.394
73 473 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87 0.278
74 410 Vaculková KarolínaVaculková Karolína 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.94 0.176
75 408 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.02 0.371
75 547 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.02 0.208
77 409 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.36 0.495
78 407 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.39 0.220
79 405 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.59 0.538
313 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 DNS
422 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.92 0.187
2 502 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.03 0.167
3 518 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.29 0.335
4 463 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.41 0.236
5 286 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.44 0.144
6 509 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.44 0.256
7 508 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.54 0.147
8 465 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.65 0.156
Celkom 8 pretekárov