<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý

Trnava (11. 5. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.37 9.00
2 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.48 7.00
3 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.97 6.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.14
2 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.28
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.34
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.39
5 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.55
6 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71
7 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.71
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56 7.00
2 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.80 5.00
3 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.38 4.00
4 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.39 3.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.67 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.86 8.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.02 5.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.03 3.00
5 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.04 2.00
6 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.08 1.00
7 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.11
8 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.82 9.00
2 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.92 7.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.02 5.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.02 5.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.13
6 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21
7 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.45
8 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.10
2 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.52
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.75
4 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.77
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.04
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
7 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.45
Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 11.98 6.00
MS Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.06
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.22
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62
5 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.51
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.77
7 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.98
8 Pavlovič MatejPavlovič Matej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.13
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.72
3 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.85
4 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.57
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.67 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.82 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.86 8.00
4 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.92 7.00
5 Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 11.98 6.00
6 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.02 5.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 12.02 5.00
6 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.02 5.00
9 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.03 3.00
10 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.04 2.00
11 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.06
12 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.08 1.00
13 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.10
14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.11
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.13
15 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 12.13
17 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.21
18 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.22
19 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.43
20 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.45
21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.52
22 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62
23 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.72
24 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.75
25 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.77
26 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.80
27 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.85
28 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.04
29 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
30 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.45
31 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.51
32 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.57
33 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.77
34 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.98
35 Pavlovič MatejPavlovič Matej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.68
Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.81 7.00
2 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.11 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.23
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.53
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.85
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.87
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.04
Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.67 9.00
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.05 7.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 11.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.75 9.00
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.07 7.00
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.27 5.00
5 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.36 4.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.48 3.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.49 2.00
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.63
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.67 1.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.79
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.86
5 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.89
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.11
7 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.34
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.15
2 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 14.38
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.68
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.71
5 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.32
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.50
7 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.05
8 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 8.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 13.83
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.84
4 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.12
5 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.68
6 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
7 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 15.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.76
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.97
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 14.55
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.61
5 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.91
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.02
2 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.09
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.65
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.03
5 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.33
6 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.11 6.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.76
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66
4 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.13
5 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 15.27
6 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 15.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 11.00
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.75 9.00
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 8.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.07 7.00
5 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.11 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.27 5.00
7 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.36 4.00
8 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.48 3.00
9 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.49 2.00
10 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.63
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.67 1.00
12 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.76
12 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.76
14 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.79
15 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 13.83
16 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.84
17 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.86
18 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.89
19 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.90
20 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.97
21 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.02
22 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.09
23 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.11
24 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.12
25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.15
26 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.34
27 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.36
28 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 14.38
29 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 14.55
30 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.61
31 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.65
32 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.66
33 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.68
33 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.68
35 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.71
36 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.91
37 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.03
38 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.13
39 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 15.27
40 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.32
41 120 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.33
42 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
42 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 15.43
44 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 15.44
45 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.50
46 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.94
47 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.05
48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.54
Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DQ