<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (9. 2. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.73 0.170
MS 151 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.80 0.199
3 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.73 0.137
4 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.93 0.228
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 153 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.59 0.251
MS 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 23.60 0.175
3 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.00 0.176
MS 170 Paško MichalPaško Michal 990609 Naša atletikaNaša atletika 1 26.28 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 25.53 0.235
MS 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 26.67 0.165
144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.53 0.214
2 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.80 0.219
209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.73 0.170
2 151 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.80 0.199
3 153 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.59 0.251
4 50 Kincl DanielKincl Daniel 981105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 23.60 0.175
5 190 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.73 0.137
6 187 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.00 0.176
7 233 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 25.53 0.235
7 213 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.53 0.214
9 170 Paško MichalPaško Michal 990609 Naša atletikaNaša atletika 1 26.28 0.169
10 156 Mudrík MartinMudrík Martin 970914 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 26.67 0.165
11 94 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.80 0.219
12 35 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 29.93 0.228
144 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ
209 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.97 0.175
2 102 Šima PatrikŠima Patrik 011206 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.76 0.172
3 183 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.55 0.151
MS 244 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.66 0.249
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 235 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.77 0.161
2 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.90 0.209
3 20 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03 0.392
MS 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 26.20 0.152
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.56 0.174
2 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.64 0.216
3 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 24.74 0.184
4 82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.43 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 24.55 0.155
2 39 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.64 0.166
MS 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 25.09 0.205
4 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59 0.188
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.22 0.230
MS 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 24.83 0.180
3 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.55 0.177
MS 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.08 0.155
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.09 0.373
2 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.72 0.168
3 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.75 0.173
MS 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.30 0.146
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72 0.177
MS 236 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.07 0.229
3 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.34 0.258
4 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.30 0.299
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.82 0.189
MS 167 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 1 24.87 0.141
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.12 0.200
4 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.74 0.212
2 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12 0.192
3 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 30.20 0.163
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 9.2.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 181 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.43 0.349
3 217 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.58 0.212
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.56 0.174
2 74 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.64 0.216
3 235 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.77 0.161
4 220 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.90 0.209
5 20 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03 0.392
6 229 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.09 0.373
7 32 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.22 0.230
8 51 Krátký MichalKrátký Michal 030516 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 24.55 0.155
9 39 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.64 0.166
10 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.72 0.168
10 240 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72 0.177
12 160 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 24.74 0.184
12 84 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.74 0.212
14 256 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.82 0.189
15 54 Rybnikář MilanRybnikář Milan 031227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 24.83 0.180
16 167 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 1 24.87 0.141
17 236 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.07 0.229
18 53 Morong PavelMorong Pavel 020325 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 25.09 0.205
19 13 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.34 0.258
20 85 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.55 0.177
21 33 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.75 0.173
22 145 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.08 0.155
23 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.12 0.200
23 91 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12 0.192
25 169 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 26.20 0.152
26 257 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.30 0.146
26 36 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.30 0.299
28 82 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.43 0.182
29 97 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59 0.188
30 181 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.43 0.349
31 26 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45 0.203
32 217 Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.58 0.212
33 129 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 030709 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 30.20 0.163

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 402 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.66 0.182
2 590 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.39 0.199
3 475 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.94 0.152
4 496 Martišová MichalaMartišová Michala 830730 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 30.06 0.156
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.01 0.173
MS 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.10 0.195
3 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.74 0.183
4 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.98 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.241
MS 579 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.23 0.210
3 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23 0.177
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.76 0.242
MS 575 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.89 0.216
3 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.90 0.299
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.241
2 403 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.01 0.173
3 443 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.10 0.195
4 579 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.23 0.210
5 574 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.76 0.242
6 575 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.89 0.216
7 349 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23 0.177
8 354 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.74 0.183
9 469 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.90 0.299
10 461 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.98 0.166

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.85 0.183
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 0.185
3 467 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.33 0.172
4 325 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.69 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00 0.225
2 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.26 0.171
MS 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.13 0.170
4 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.02 0.123
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.70 0.150
2 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.15 0.134
3 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.82 0.429
4 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 30.72 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.00 0.195
2 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56 0.199
3 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.75 0.139
4 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.00 0.249
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.24 0.245
MS 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.79 0.142
3 514 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.26 0.200
4 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.74 0.181
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.25 0.429
2 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.78 0.231
3 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.65 0.185
4 497 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.05 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.68 0.169
MS 566 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 31.52 0.166
3 451 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.28 0.424
4 498 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 33.03 0.183
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 9.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.50 0.195
2 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.24 0.164
3 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 31.40 0.177
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 481 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.85 0.183
2 460 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.24 0.185
3 352 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.70 0.150
4 554 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00 0.225
5 507 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.15 0.134
6 522 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.26 0.171
7 467 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.33 0.172
8 356 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.00 0.195
9 270 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.13 0.170
10 411 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.24 0.245
11 526 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.50 0.195
12 340 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56 0.199
13 332 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.75 0.139
14 271 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.79 0.142
15 527 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.82 0.429
16 375 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.24 0.164
17 540 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.25 0.429
18 457 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.68 0.169
19 344 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.78 0.231
20 389 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.00 0.249
21 514 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.26 0.200
22 504 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.65 0.185
23 493 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 30.72 0.174
24 347 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.74 0.181
25 359 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.02 0.123
26 448 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 31.40 0.177
27 566 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 31.52 0.166
28 451 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 32.28 0.424
29 498 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 33.03 0.183
30 497 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 33.05 0.184
31 325 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 33.69 0.199