<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky atléta

  • Rojka Tomáš
  • 02.06.2004
  • ŠK ŠOG Nitra
Dátum Súťaž (usporiadateľ) Disciplína Por. Oddiel Výkon
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ výška/Dci 4 ŠK ŠOG Nitra 170
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ 200 m/Dci/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 22.19
26.09.2020 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ 100 m/Dci/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 11.11
19.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek 100 m/J/F 5 ŠK ŠOG Nitra 11.43
19.09.2020 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek 100 m/J/R03 2 ŠK ŠOG Nitra 11.36
15.09.2020 Finále atletickej ligy 100 m/M/B02 2 ŠK ŠOG Nitra 11.19
15.09.2020 Finále atletickej ligy 200 m/M/B02 2 ŠK ŠOG Nitra 22.35
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/F 3 ŠK ŠOG Nitra 11.38
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek 200 m/Dci/F 4 ŠK ŠOG Nitra 22.50
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/R03 1 ŠK ŠOG Nitra 11.49
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek 200 m/Dci/R03 1 ŠK ŠOG Nitra 22.73
01.09.2020 M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva (NRSOG) 200 m/Dci/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 22.60
29.08.2020 Majstrovstvá SR mužov a žien 100 m/M/R04 4 ŠK ŠOG Nitra 11.29
15.08.2020 3. kolo Atletická liga 100 m/M/B02 3 ŠK ŠOG Nitra 11.17
15.08.2020 3. kolo Atletická liga 200 m/M/B01 8 ŠK ŠOG Nitra 22.67
25.07.2020 2. kolo Atletická liga 100 m/M/B02 1 ŠK ŠOG Nitra 11.21
25.07.2020 2. kolo Atletická liga 200 m/M/B02 1 ŠK ŠOG Nitra 22.30
12.07.2020 1. kolo Atletická liga 100 m/M/B02 4 ŠK ŠOG Nitra 11.25
12.07.2020 1. kolo Atletická liga 200 m/M/B02 4 ŠK ŠOG Nitra 22.89
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek výška/Dci 4= ŠK ŠOG Nitra 165
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 11.25
04.07.2020 2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 200 m/Dci/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 22.54
28.06.2020 1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 200 m/Dci/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 23.17
28.06.2020 1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek 100 m/Dci/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 11.49
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dci/F 4 ŠK ŠOG Nitra 07.20
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 60 m/Dci/R03 2 ŠK ŠOG Nitra 07.24
01.03.2020 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 200 m/Dci/B02 1 ŠK ŠOG Nitra 22.83
23.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 200 m/M/R01 2 ŠK ŠOG Nitra 22.97
22.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 60 m/M/R03 4 ŠK ŠOG Nitra 07.26
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II 200 m/M/B08 1 ŠK ŠOG Nitra 22.72
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II 60 m/M/FB 5 ŠK ŠOG Nitra 07.20
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II 60 m/M/R03 1 ŠK ŠOG Nitra 07.22
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m/Dci/B01 ŠK ŠOG Nitra DQ
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m/Dci/IE 1 ŠK ŠOG Nitra 07.33
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 200 m/Dci/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 23.58
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 60 m/Dci/F 2 ŠK ŠOG Nitra 07.30
18.01.2020 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých 60 m/Dci/R03 1 ŠK ŠOG Nitra 07.31