<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (18. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.78 0.164
2 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.29 0.142
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.44 0.213
4 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.52 0.181
5 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.60 0.193
6 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.74 0.152
7 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.78 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.04 0.142
2 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.19 0.133
3 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.53 0.175
4 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.55 0.150
5 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.14 0.200
Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ -0.930
Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.470
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8 DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.21 0.186
2 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.31 0.162
3 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.60 0.180
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.65 0.178
5 Tarič LadislavTarič Ladislav 86 86 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.21 0.377
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.78 0.164
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.04 0.142
3 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.19 0.133
4 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.21 0.186
5 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.29 0.142
6 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.31 0.162
7 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.44 0.213
8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.52 0.181
9 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.53 0.175
10 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.55 0.150
11 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.60 0.193
11 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.60 0.180
13 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.65 0.178
14 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.74 0.152
15 Tarič LadislavTarič Ladislav 86 86 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.21 0.377
16 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.78 0.176
17 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.14 0.200
Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ -0.930
Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ -0.470
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.83 0.150
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.06 0.181
3 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.18 0.219
4 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.27 0.173
5 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.27 0.184
6 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.32 0.172
7 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.51 0.188
8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.61 0.143
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.12 0.164
2 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.41 0.186
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.47 0.191
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.188
5 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.94 0.165
6 130 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.13 0.201
7 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.58 0.479
8 45 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.21 0.607
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.28 0.200
2 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.57 0.175
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.66 0.151
4 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.70 0.147
5 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.01 0.156
6 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.24 0.166
7 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.40 0.170
Briatka DavidBriatka David 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.31 0.186
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.66 0.154
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.68 0.164
4 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.77 0.201
5 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.92 0.175
6 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.12 0.212
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.17 0.153
8 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.21 0.181
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.34 0.163
2 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.45 0.173
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.62 0.219
4 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.90 0.192
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.90 0.275
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.17 0.178
7 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.63 0.190
8 Plačko JánPlačko Ján 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.07 0.173
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.45 0.259
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.175
3 140 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.67 0.247
4 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.78 0.140
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.10 0.175
6 Ďatelinka VladimírĎatelinka Vladimír 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.12 0.359
7 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.17 0.166
8 134 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.48 0.256
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.39 0.164
2 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.43 0.158
3 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 07.87 0.171
4 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.91 0.153
5 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.99 0.180
6 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.08 0.205
7 93 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.11 0.182
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.12 0.164
2 91 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.28 0.200
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.31 0.186
4 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.34 0.163
5 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.39 0.164
6 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.41 0.186
7 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.43 0.158
8 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.45 0.173
8 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.45 0.259
10 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.47 0.191
11 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.48 0.175
12 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.49 0.188
13 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.57 0.175
14 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.62 0.219
15 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.66 0.151
15 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.66 0.154
17 140 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.67 0.247
18 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.68 0.164
19 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.70 0.147
20 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.77 0.201
21 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.78 0.140
22 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 07.87 0.171
23 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.90 0.192
23 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.90 0.275
25 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.91 0.153
26 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.92 0.175
27 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.94 0.165
28 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.99 0.180
29 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.01 0.156
30 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.08 0.205
31 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.10 0.175
32 93 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.11 0.182
33 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.12 0.212
33 Ďatelinka VladimírĎatelinka Vladimír 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.12 0.359
35 130 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.13 0.201
36 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.17 0.153
36 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.17 0.178
36 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.17 0.166
39 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.21 0.181
40 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.24 0.166
41 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.40 0.170
42 134 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.48 0.256
43 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.58 0.479
44 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.63 0.190
45 Plačko JánPlačko Ján 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.07 0.173
46 45 Valko AndrejValko Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.21 0.607
Briatka DavidBriatka David 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.10 0.169
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.30 0.165
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.36 0.173
4 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.37 0.202
5 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.38 0.173
6 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.38 0.173
7 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 07.50 0.160
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.51 0.182
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.41 0.167
2 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.08 0.177
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 0.175
4 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.56 0.584
5 120 Miča MarekMiča Marek 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.26 0.220
6 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.30 0.207
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.36 0.194
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.67 0.195
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.81 0.200
3 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.57 0.159
4 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.57 0.159
5 15 Durec MartinDurec Martin 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.58 0.188
6 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.86 0.170
7 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.23 0.443
8 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.59 0.373
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.73 0.155
2 Lupták JaroslavLupták Jaroslav 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 08.04 0.155
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 0.212
4 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 0.353
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.63 0.214
6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.21 0.216
7 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.78 0.575
8 52 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.67 0.368
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.02 0.181
2 118 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.18 0.245
3 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.42 0.167
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.55 0.184
5 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.61 0.199
6 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17 0.181
7 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.69 0.611
Balog TobiasBalog Tobias 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DQ -0.770
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.04 0.190
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.36 0.143
3 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.53 0.171
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.54 0.218
5 54 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.04 0.183
6 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12 0.273
7 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.36 0.372
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 18.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.97 0.190
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50 0.211
3 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.61 0.199
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.69 0.152
5 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.85 0.154
6 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.17 0.596
16 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.41 0.167
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.67 0.195
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.73 0.155
4 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.81 0.200
5 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.97 0.190
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.02 0.181
7 Lupták JaroslavLupták Jaroslav 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 08.04 0.155
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.04 0.190
9 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.08 0.177
10 118 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.18 0.245
11 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 0.175
12 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.32 0.212
13 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.36 0.143
14 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.42 0.167
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50 0.211
16 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.53 0.171
17 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 0.353
17 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.54 0.218
19 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.55 0.184
20 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.56 0.584
21 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.57 0.159
21 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.57 0.159
23 15 Durec MartinDurec Martin 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.58 0.188
24 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.61 0.199
24 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.61 0.199
26 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.63 0.214
27 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.69 0.152
28 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.85 0.154
29 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.86 0.170
30 54 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.04 0.183
31 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12 0.273
32 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17 0.181
32 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.17 0.596
34 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.21 0.216
35 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.23 0.443
36 120 Miča MarekMiča Marek 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.26 0.220
37 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.30 0.207
38 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.36 0.194
38 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.36 0.372
40 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.59 0.373
41 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.69 0.611
42 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.78 0.575
43 52 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.67 0.368
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Balog TobiasBalog Tobias 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DQ -0.770
16 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.38 0.146
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.55 0.156
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.60 0.197
4 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.87 0.211
5 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 07.97 0.187
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.02 0.196
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.09 0.195
8 Lupták JaroslavLupták Jaroslav 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 08.12 0.156
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.77 0.157
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.27 0.206
3 Musilová NikolMusilová Nikol 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.43 0.222
4 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.44 0.175
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.66 0.167
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.74 0.173
7 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.60 0.449
8 Potocká NaďaPotocká Naďa 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 10.25 0.431
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.93 0.164
2 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.48 0.148
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.54 0.408
4 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.56 0.226
5 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.186
6 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.91 0.414
7 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.36 0.237
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.77 0.157
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.93 0.164
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.27 0.206
4 Musilová NikolMusilová Nikol 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.43 0.222
5 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.44 0.175
6 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.48 0.148
7 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.54 0.408
8 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.56 0.226
9 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.186
10 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.66 0.167
11 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.74 0.173
12 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.91 0.414
13 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.36 0.237
14 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.60 0.449
15 Potocká NaďaPotocká Naďa 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 10.25 0.431

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.83 0.167
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.87 0.165
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.26 0.177
4 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.45 0.164
5 Musilová NikolMusilová Nikol 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.45 0.160
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.54 0.360
7 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.55 0.512
8 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.65 0.231
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.86 0.227
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.36 0.157
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.64 0.177
4 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.04 0.372
5 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.26 0.292
6 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.43 0.193
7 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.47 0.530
8 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.76 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.20 0.202
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.43 0.175
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.70 0.202
4 170 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.72 0.179
5 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.90 0.169
6 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.97 0.180
7 178 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.08 0.172
8 184 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.15 0.173
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.21 0.181
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.24 0.206
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.29 0.209
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.42 0.195
5 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.67 0.139
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 08.69 0.201
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.02 0.299
8 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.24 0.180
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.13 0.178
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.35 0.227
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.173
4 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.44 0.175
5 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.74 0.179
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17 0.414
7 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48 0.470
8 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.61 0.610
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.190
2 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.91 0.190
3 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 08.92 0.169
4 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.96 0.583
5 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.32 0.250
6 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.19 0.614
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ -0.150
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.86 0.227
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.13 0.178
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.20 0.202
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.21 0.181
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.24 0.206
6 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.29 0.209
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.35 0.227
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.36 0.157
9 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.38 0.173
10 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.42 0.195
10 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.42 0.190
12 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.43 0.175
13 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.44 0.175
14 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.64 0.177
15 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.67 0.139
16 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 08.69 0.201
17 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.70 0.202
18 170 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.72 0.179
19 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.74 0.179
20 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.90 0.169
21 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.91 0.190
22 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 08.92 0.169
23 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.96 0.583
24 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.97 0.180
25 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.02 0.299
26 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.04 0.372
27 178 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.08 0.172
28 184 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.15 0.173
29 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17 0.414
30 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.24 0.180
31 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.26 0.292
32 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.32 0.250
33 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.43 0.193
34 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.47 0.530
35 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48 0.470
36 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.61 0.610
37 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.76 0.182
38 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.19 0.614
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ -0.150

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.81 0.193
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.13 0.170
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.20 0.191
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.24 0.196
5 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.26 0.189
6 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.34 0.215
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.37 0.235
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.38 0.140
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.83 0.146
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.85 0.144
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.90 0.397
4 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.95 0.605
5 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.09 0.213
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.23 0.197
7 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.41 0.604
8 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.66 0.456
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.26 0.158
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.68 0.325
3 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.82 0.569
4 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.98 0.272
5 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.03 0.147
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.36 0.429
7 98 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.79 0.364
8 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.89 0.532
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.33 0.174
2 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.65 0.178
3 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.75 0.300
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.06 0.318
5 92 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.34 0.544
6 10 Audiová AdrianaAudiová Adriana 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.39 0.293
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.266
8 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.94 0.572
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.57 0.181
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.65 0.180
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.72 0.360
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.03 0.419
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.38 0.168
6 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.63 0.345
7 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75 0.232
8 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.80 0.377
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.80 0.155
2 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.82 0.161
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.18 0.258
4 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.47 0.420
5 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.50 0.193
6 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.59 0.174
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.880
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.55 0.155
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.00 0.592
3 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.13 0.185
4 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25 0.169
5 100 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.45 0.234
6 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60 0.263
7 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.79 0.573
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.57 0.181
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.93 0.164
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03 0.237
4 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20 0.579
5 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.34 0.286
6 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.44 0.174
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.50 0.165
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 18.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.89 0.414
2 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.23 0.210
3 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.25 0.159
4 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.43 0.398
5 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.55 0.158
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.39 0.260
Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DQ 0.038
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/8
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.26 0.158
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.33 0.174
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.55 0.155
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.57 0.181
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.57 0.181
6 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.65 0.178
6 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.65 0.180
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.68 0.325
9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.72 0.360
10 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.75 0.300
11 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.80 0.155
12 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.82 0.569
12 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.82 0.161
14 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.83 0.146
15 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.85 0.144
16 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.89 0.414
17 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.90 0.397
18 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.93 0.164
19 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.95 0.605
20 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.98 0.272
21 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.00 0.592
22 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.03 0.147
22 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.03 0.419
22 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03 0.237
25 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.06 0.318
26 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.09 0.213
27 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.13 0.185
28 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.18 0.258
29 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20 0.579
30 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.23 0.197
30 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.23 0.210
32 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25 0.169
32 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.25 0.159
34 92 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.34 0.544
34 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.34 0.286
36 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.36 0.429
37 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.38 0.168
38 10 Audiová AdrianaAudiová Adriana 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.39 0.293
39 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.41 0.604
40 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.43 0.398
41 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.44 0.174
42 100 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.45 0.234
43 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.47 0.420
44 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.50 0.193
44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.50 0.165
46 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.55 0.266
46 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.55 0.158
48 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.59 0.174
49 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60 0.263
50 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.63 0.345
51 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.75 0.232
52 98 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.79 0.364
52 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.79 0.573
54 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.80 0.377
55 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.89 0.532
56 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.94 0.572
57 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.66 0.456
58 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.39 0.260
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.880
Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DQ 0.038

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.25 0.155
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.54 0.201
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.54 0.155
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.55 0.155
5 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.63 0.202
6 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.67 0.172
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.71 0.356
8 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.80 0.207
Celkom 8 pretekárov