<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.190
2 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.03 q 0.154
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 0.186
4 58 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 11.30 0.198
5 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.40 0.180
6 46 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.162
7 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.02 0.224
8 240 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.203
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.57 Q 0.163
2 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.98 q 0.153
3 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.06 q 0.178
4 16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.159
5 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.48 0.176
6 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.70 0.206
7 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.78 0.204
8 160 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 13.18 0.176
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.83 Q 0.173
2 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.00 q 0.155
3 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23 0.166
4 62 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.59 0.314
5 65 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.95 0.193
6 255 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.96 0.177
7 133 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.98 0.170
8 229 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.06 0.246
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.90 Q 0.164
2 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.08 0.166
3 99 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.200
4 187 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.29 0.199
5 95 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.87 0.189
6 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.96 0.175
7 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.15 0.188
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.57 Q 0.163
2 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.190
3 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.83 Q 0.173
4 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.90 Q 0.164
5 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.98 q 0.153
6 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.00 q 0.155
7 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.03 q 0.154
8 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.06 q 0.178
9 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.08 0.166
10 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 0.186
11 99 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.200
12 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23 0.166
13 187 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.29 0.199
14 58 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 11.30 0.198
15 16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.159
16 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.40 0.180
17 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.48 0.176
18 62 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.59 0.314
19 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.70 0.206
20 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.78 0.204
21 46 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.162
22 95 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.87 0.189
23 65 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.95 0.193
24 255 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.96 0.177
24 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.96 0.175
26 133 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.98 0.170
27 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.02 0.224
28 229 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.06 0.246
29 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.15 0.188
30 160 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 13.18 0.176
31 240 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.203
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 17:30) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.45 0.161
2 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.66 0.167
3 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 10.77 0.170
4 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.92 0.138
5 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 11.03 0.156
6 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.08 0.178
7 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.16 0.136
8 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.29 0.185
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.07 Q 0.200
2 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.58 q 0.223
3 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.58 q 0.176
4 295 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.33 0.294
5 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.42 0.205
6 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.54 0.192
7 310 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.56 0.213
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 Q 0.202
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.50 q 0.181
3 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.89 0.171
4 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.16 0.180
5 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 13.22 0.217
6 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.25 0.222
7 51 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.58 0.220
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.20 Q 0.179
2 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.63 0.189
3 221 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.80 0.204
4 170 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.01 0.342
5 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.18 0.229
6 50 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 0.219
7 282 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.41 0.306
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.15 Q 0.160
2 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 12.60 q 0.196
3 30 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.70 0.280
4 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.76 0.205
5 227 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.78 0.211
6 292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.95 0.270
7 141 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 13.39 0.184
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 Q 0.202
2 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.07 Q 0.200
3 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.15 Q 0.160
4 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.20 Q 0.179
5 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.50 q 0.181
6 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.58 q 0.223
6 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.58 q 0.176
8 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 12.60 q 0.196
9 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.63 0.189
10 30 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.70 0.280
11 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.76 0.205
12 227 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.78 0.211
13 221 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.80 0.204
14 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.89 0.171
15 292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.95 0.270
16 170 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.01 0.342
17 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.16 0.180
18 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.18 0.229
19 50 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 0.219
20 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 13.22 0.217
21 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.25 0.222
22 295 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.33 0.294
23 141 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 13.39 0.184
24 282 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.41 0.306
25 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.42 0.205
26 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.54 0.192
27 310 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.56 0.213
28 51 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.58 0.220

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 17:20) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 11.79 0.193
2 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 11.82 0.162
3 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.12 0.195
4 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.37 0.183
5 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 12.47 0.170
6 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.59 0.164
7 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.63 0.219
8 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.84 0.206
Celkom 8 pretekárov